Acun Ilıcalı eşi Zeynep Ilıcalı’dan boşanıyor

Acun Ilıcalı eşi Zeynep Ilıcalı’dan boşanıyor

Acun Ilıcalı 7 yıllık eşi Zeynep Ilıcalı’dan boşanıyor.Acun Ilıcalı ve Zeynep Ilıcalı’nın boşnama kararı alması herkesi şaşırttı.

Acun Ilıcalı 7 yıllık eşi Zeynep Ilıcalı’dan boşanıyor.

Acun Ilıcalı ve Zeynep Ilıcalı’nın boşanma kararı alması herkesi şaşırttı.

Acun Ilıcalı’dan  iki kız çocuğu olan Zeynep Ilıcalı ‘İhanete uğradım’ diyerek boşanma davası açtı. Eşinin tüm mal ve alacaklarına tedbir koyduran Zeynep Ilıcalı evliliklerinde edinilen ve yaklaşık 50 milyon TL’yi bulan servetin yarısını istiyor.

Zeynep Ilıcalı, eşinin kendisini üniversite öğrencisi 20 yaşında bir kızla aldattığını belirterek boşanma davası açtı. Zeynep Ilıcalı ‘Servetinde benim de katkım oldu’ diyerek Acun Ilıcalı’nın malların yarısını istedi.

İddialara göre, Acun Ilıcalı son 2 yıl boyunca eşinden uzaklaşıp, ailesine fazla zaman ayırmamaya başladı. Kısa bir süre önce Acun Ilıcalı’nın başka bir kişiyle birlikte olduğunu öğrenen Zeynep Ilıcalı 7 yıllık evliliğini bitirme kararı aldı.

Diğer bir iddia ise Acun Ilıcalı, 2009 senesinin yaz aylarında bir üniversiteyi söyleşi için ziyaret ettiğinde bir kızla tanışmış ve ileriki zamanlarda ilişkileri kuvvetlendirdi. Acun Ilıcalı’nın 20 yaşındaki sevgilisini seyahatlar, maçlar, gece gezmeleri, arkadaş davetleri gibi birçok organizasyona götürdüğü de iddia ediliyor.

Hot-Affiliates Reklamları
 • sinem

  acun boşanıyormuş hahahah türkiyede o kadar çok sorun varken saçma sapan insanların özel hayatı bizi neden ilgilendirsin illa bir yorum isteniyorsa yapayım ama acun zaten son zamanlarda bir acayip gözüküyodu ekranlarda tahmin etmiştim ben :)şöhret insanları değiştiriyor maalesef insanlara bir yüzsüzlük bir hadsizlik geliyor eşi haklı neyi varsa alsın.

 • furkan

  sinem arkadaşa katılıyorum.. Doğru söze eklenecek pek de birşey olmasa gerek.. Şu para yok mu?.. Bir yüzü yazı bir yüzü tura?.. İnsanoğluna ikinci bir yüz ekleyerek bukalemun misali bir hale bürüyor.. Keşke bi kağıt parçasının satın alamadığı değerler kalabilseydi şu yeryüzünde.. Gerçi karısının da işine gelir.. 25 milyona sahip olmak bi evliliğin yıkılmasından daha kötü birşey olmasa gerek ona göre.. İsmi acun olan insan çok.. Ama 25 milyon hayatta bir defa konar insanoğlunun başına.. Hazır kılıfını da bulmuşken fırsatı geri tepmek istememiş.. Lanet olsun böyle hayata.. İnsanlıktan çıkmışız.. Sadece insan takliti yapıyoruz o kadar..

 • cem

  İhaneti görmek lazım.Zirvede olmak kolay değil.Biri tuzak kurmuş.

 • rabia

  çok ayıp ettin acun artık seni izlemeyiz bile..
  Şöhret insanı deişştirir..

 • yağmur

  ewt sinem sana sonuna kadar katılıyorum! yürü bee kim tutar seni 😀

 • hilal

  yagmura katılıyorm ve artık bnde acun ılıcalının programlarının hiçbirini izlemiycm zeynep ılıcalıya sonuna kadr haklıdr inşllh donuna kdr alırrr

 • ilknur

  …..acun çok güzel bir karın vardı nie …gibi kızı sevdin şeyma subaşı bir …

 • ece

  ben asla buna katılmıyorum bence beurda ya bir yanlıs anlasılma var yada kız iftira atıyordur acundan beklemem öle bşiyi …..

 • can yıldırım

  yazık

 • deniz

  yuh be acun senden beklemzdim senide karekderli insan sanardık yazıklar oplsun yuh acuna bidaha acunu purogramalrını izlemeylem arkadaşlar rezil pislik kendisi 40 yaşında ama 20 yaşındakiyle gzeiyo para herkezi bosuyo be

 • melisa

  bune yha terbiyesiz güzelim kadını 20 yaşındakılen aldatmış :;)

 • cüneyt

  tek kelimeyle yazıklar olsun be yazık gerçekten eşine ve 2 çocuğuna 3 nüde bir çırpıda harcamış allah şaşırtmasın 🙁

 • cüneyt

  yuva yıkanın yuvası olmazmış acun mutlu olamayacak .

 • aayıp

  acun abi demeye agzım el vermiyoru evlensin boşansın sorun bu deyil yaaaaaa arkadaşlar 50 trilyon ne kadar bir para yaaaa bir il e yeter artar yaaa …..İŞTE ÇOK PARA İNSANI KARISINDAN KIZINDAN DİNİNDEN VE İMANINDAN ÇIKARIR….

  bir 5___10 binlira bulamıyoruz evlenmek için ..
  adam 50 trilyonu cebinde taşıyormuş…

  acun adına yazıklar olsun onca heycanlı ekranlara ama yazıklar olsun da deymez haram olsun…

 • Bilmem ne

  O kadar çocuğun var utanmıyormusun !!

 • ece

  acun sana kimse yakıştıramadı bunu, artık kesinlikle programlarını seyretmeyeceğim çok önceden bir gazetede röportajını okumuştum ‘şöhret beni bozmadı değişmedim bu yüzden bu kadar seviliyorum’ demiştin demekki çok erken konuşmussun ayrıca bunların iftira vs olduğunada inanmıyorum ateş olmayan yerden duman tütmez…

 • sinemm

  gercekten ınsanlar degısebılıomus acun ıle ılgılı böyle bıse duydugum ınanamadım kendım gormeden ınanmam dedım nette arastırıp gercek oldugunu ögrenınce yazıklar olsun dıorum baskada bısey denmez zaten dunya gt ggıde kırlenıo bu gıbılerı yuzunden kımse kımseye guvenemz olcak

 • melike

  yazıklar olsun sana,önce bir bak beraber olduğun kız kim,sonra git sana iki çocuk veren kadına bak,şeyma subaşı için değmezdi yakışmadı sana,bizlerin sayesinde zengin oldun,seni sevdik dürüsüt bulduk bizden biriydin,yapacaksanda önce eşinden ayrılıp öyle yapsaydın,20 yaşında kızın var gidip 20 yaşında sevgili yapıyorsun,olmadı hiç bize borçlusun türk halkına borçlusun,göreceksin başladığın yere geri döneceksin;halk seni muhakkak yargılıycaktır,bizi seni sevenleri çok üzdün sana hiç yakışmadı

 • melek

  işte çok para insanları azdırıyor böyle:)iyi yapmış zeynep ılıcalı alsın bütün paralarını….

 • eda

  sineme katılıyorum

 • serhat

  acun sana hersey yakisir evlilik senin neyine abi bak keyfine giden para olsun

 • servet

  insan parayı çok bulunca yolundan sapıyo.acun da bunu aldatmakla yaptı.hiç yakışır bi davranış değil.ne bi bayan nede bi erkek aldatılmayı hak eder.nede aldatmaya hakkı vardır.acunu çok severdim bu olaydsan sonra değil programlarını izlemek görmek bile istemiyorum.zeynep ılıcalı para almayıpta ne yapacak alsada sıfırlasa onu azdır bile.

 • sevdet

  aybettin acun abi boyle ıhanet mi olur

Haberler