Adana Valiliği önünde pompalı tüfek paniği (Video)

Adana Valiliği önünde pompalı tüfek paniği (Video)

Adana Valiliği önünde pompalı tüfek paniği… Adana Valiliği’nin bahçesinde pompalı tüfekle eylem yapan şahıs çevrede büyük panik ve kaos yarattı.

Adana Valiliği önünde pompalı tüfek paniği… Adana Valiliği’nin bahçesinde pompalı tüfekle eylem yapan şahıs çevrede büyük panik ve kaos yarattı. (Video)

Sabah saatlerinde Adana Valiliğinin bahçesine gelen Rahim Koca (37) adlı şahsın elindeki pompalı tüfeği gören güvenlik görevlileri olay yerine polis çağırdı. Ekipler, güvenlik şeridi çekip tedbir aldı. Emniyet Müdür Yardımcı Bayram Tekin ve Asayiş Şube Müdürü Osman Sert de olay mahalline geldi. Ekipler, Rahim Koca’yı eylemden vazgeçirmeye çalıştı. Yaklaşık bir buçuk saat süren ikna girişimlerine rağmen Koca, silahı boğazına dayayarak eylemini sürdürdü.

Şahıs daha sonra korkuluklardan atlayarak Mücahitler Caddesi’ne çıktı. Bu sırada özel hareket polisleri tek sıra halinde Koca’yı çembere aldı. Kaldırımda silahı boğazına dayayan Koca, tetiği çekmeden ekipler tarafından etkisiz hale getirildi. Yere yatırılan Rahim Koca, bir süre baygınlık geçirdi. Elleri kelepçelenen şahıs, ambulansa konulup hastaneye götürüldü. Rahim Koca’nın eşiyle yaşadığı tartışmanın ardından bunalıma girdiği öğrenildi.

Haberin videosu;

[media id=1651 width=610 height=340]

Haberler