AKP Kırşehir projelerini açıkladı

AKP Kırşehir projelerini açıkladı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırşehir için hazırlanan projeleri açıkladı. Kırşehir’de Cumhuriyetin kuruluşunun 100. yılı olan 2023 için çalışmalar devam ediyor. Kırşehir Haber…

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırşehir için hazırlanan projeleri açıkladı. Kırşehir’de Cumhuriyetin kuruluşunun 100. yılı olan 2023 için çalışmalar devam ediyor. Kırşehir Haber…

Gerek hükümet gerekse de yerel yönetimler koordineli bir şekilde çalışarak, şehri 2023 vizyonuna hazırlıyor. AK Parti milletvekili adayları Abdullah Çalışkan ve Muzaffer Aslan yeni dönemde kentsel dönüşüm, eğitim, sağlık, tarım, alanlarında bir çok projeyi hayata geçirerek, istihdama önemli katkı sağlayacaklarını açıkladı.
Yapılacak yatırımlar arasında ‘çılgın’ projelerin de olacağı öğrenilirken, yatımların devam etmesi için AK Parti milletvekili adayları Abdullah Çalışkan ve Muzaffer Aslan, halkın desteğini istiyor. İl genelinde yarım kalan yatırımlar ise hız kesmeden devam edecek.

Yapılan yatırımları anlatmak için kapı kapı dolaşan milletvekili adayları Abdullah Çalışkan ve Muzaffer Aslan, halkın sorunlarını yerinde tespit ediyor. Çalışkan, mevcut muhalefetler zamanında Kırşehir’e hiç denecek kadar yatırım yapıldığını ifade ederken, kendi iktidarları döneminde hayal olabilecek çılgın projeleri yaptıklarını anlattı.
Kırşehir’in en büyük ilçesi olan ve Kaman’a yapılan yatırımları sokak toplantılarında vatandaşlarla paylaşan milletvekili adayı Muzaffer Aslan, şunları söyledi: “Hepimiz bu ülkeye yürekten sevdalıyız ve bu ülkeye hizmet etme yarışı içerisindeyiz. Ancak, bu bir bayrak yarışıdır. Tabi ki hizmet edecek isimler değişebilir; ama önemli olan insanımıza, Kırşehir’imize, Kaman’ımıza hizmet etmektir, bu hizmetlerin devam etmesidir. Önümüzdeki süreçte bizlerin önderliğinde bu hizmetlerinin artarak devam edeceğine yürekten inanıyoruz. Çünkü aynı sevda uğruna emek harcıyoruz; bizim sevdamız büyük Türkiye, büyük Kırşehir, büyük Kaman sevdasıdır.”
Çalışkan ise kendilerinden önceki siyasetçilerden devraldıkları bayrağı daha da ileriye taşımak ve yarım kalan işleri tamamlamak, Kaman’a yeni yatırım ve hizmetler getirmeyi hedeflediklerini söyledi.
Öte yandan Mucur ilçesine yapılan yatırımlar hakkında bilgi veren Çalışkan, burada yapılan yatırımları da değerlendirdi.

Mucur’a yapılan yatırımlar arasında başta tarım, eğitim ve sağlık alanında önemli yatırımların yapıldığını açıklayan Çalışkan, “İlimizin önemli ilçelerinden biri olan Mucur’umuza 8,5 yıllık iktidarımızda önemli yatırımlar yaptık yapmaya da devam edeceğiz. En önemli yatırımlar arasında geniş ve ferah eğitim yuvaları ve öğrenci yurtları geliyor. Bunların yanı sıra Mucur hayatında göremeyeceği tarım alanındaki yatırımlarımıza devam ediyoruz. 30 bin tonluk Toprak Mahsulleri Ofisi deposu kuruyoruz. Tarımın yanı sıra BOTAŞ doğalgaz kompresör istasyonu yapıyoruz. Bu yapılan yatırımlar seçimden sonrada hiç hız kesmeden devam edecek. Bu memlekete hizmet getirmeyi hedefliyoruz.” ifadelerine yerdi. (CİHAN)


Haberler