Arınç’tan Gökçek’e: Dilindeki zifti bana değil, Ankara’nın bozuk yollarına dök

Arınç’tan Gökçek’e: Dilindeki zifti bana değil, Ankara’nın bozuk yollarına dök

Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek arasındaki kavgada ikinci raunt başladı.

Melih Gökçek’in, Fetullah Gülen cemaatinin Bülent Arınç’ı AK Parti’nin başına geçirmeye çalıştığını iddia etmesine Arınç’tan sert yanıt geldi.

Bülent Arınç, Twitter’da yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

“Trollük yapmaktan, asıl işi olan belediye başkanlığını yapmaya fırsat bulamayan Melih Gökçek, yine ismimi ağzına almış ve şahsım hakkında, “Ak Parti’deki bütün operasyonların neticesi Bülent Arınç’ı başa getirmekti” demiş.

Fesübhanallah.

Cinlerin etkisiyle söylediği bu sözleri ciddiye almak tabiki mümkün değil, ama bu vesile ile küçük bir anektod aktarayım.

Aziz milletimiz bilsin, bilenler de hatırlasın.

Melih Gökçek, biz Ak Parti’yi kurduktan sonra Ak Parti’ye katılmayı kazançlı görmeyip, satın aldığı parti ve TV kanalları ile, o zamanki genel başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a ve partimize her türlü hakaret ve iftirayı reva görmüştü. Ak Parti’ye katılmamış, Ak Parti’ye karşı parti bile satın almıştı.

Şimdi sormak isterim,

Cinlerin etkisiyle cinlik yapıp, benim hakkımda “Ak Parti’deki bütün operasyonların neticesi Bülent Arınç’ı başa getirmekti” diyen Melih Gökçek, Ak Parti kurulduktan 2 yıl sonra kimlerin operasyonu ile Ak Parti’ye katılmıştır?

Rica minnetle ve kapı kapı dolaşıp yüz suyu dökmesiyle partiye girdiğini herkes bilir. Ricacıları ve aracıları kimdir Allah bilir!

Belediye başkanı olduğu Ankara’da 10 dk yağmur yağsa insanlar caddelerde, alt geçitlerde boğulma tehlikesi yaşıyorken ve yine Ankara’nın ana caddelerinde bile asvaltlar cin çarpmış gibi çukurlarla doluyken, dilindeki zifti bana değil, Ankara’nın bozuk asfaltlarına dökmesini tavsiye ederim.

Öyle tahmin ediyorum ki, Ankara’da yaşayan sevgili vatandaşlarımızın da Melih Gökçek’ten beklentisi budur. Çünkü epeydir başkansızlar.

Açıklamalarımın devamı gelecek…”

Haberler