Aziz Yıldırım: Bu ülkeyi kimseye böldürmeyeceğiz

Aziz Yıldırım: Bu ülkeyi kimseye böldürmeyeceğiz

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, son dönemde yaşanan terör olaylarını lanetleyerek ‘Bu ülkeyi kimseye böldürmeyeceğiz’ dedi.

Aziz Yıldırım: Bu ülkeyi kimseye böldürmeyeceğizFenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, son dönemde yaşanan terör olaylarını lanetleyerek ‘Bu ülkeyi kimseye böldürmeyeceğiz’ dedi.

Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Kulübü İstanbul Fatih Şubesinin Cemile Sultan Korusu’nda düzenlediği organizasyona katılarak, kulübün yeni üyelerine rozetlerini takdim etti.

Sarı-lacivertli kulübün başkanı, burada yaptığı konuşmada, son dönemde yaşanan terör olayları nedeniyle üzgün olduklarını dile getirerek, şunları kaydetti:

“Bunu samimi olarak söylüyorum, huzurumuz yok, huzursuzuz. Evimize gidiyoruz huzur yok, gazeteyi okuyoruz huzurumuz yok, televizyon seyrediyoruz huzurumuz yok. Hepimizin birlik ve beraberlik günlerinin bugünler olduğunu düşünmeliyiz. Belki söylemeyeceğim şeyi söyleyeceğim. Artık Fenerbahçe Kulübü olarak memleketin bu konusu üzerine düşüncelerimizi yakında kamuoyu ile paylaşacağız. Artık bizlerin de eylem yapması gerektiğine inandığımı buradan belirtmek istiyorum. O ölen insanların çocuklarının acılarını gördüğümüzde dayanamıyoruz. Ben de sizler gibi terörü şiddetle lanetliyorum. Bu ülkeyi kimseye böldürmeyeceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde bu ülkenin mutluluğu için elimizden geleni yapacağız.”

Fenerbahçe’ye üye olan taraftarlara teşekkür eden Yıldırım, kurmak istedikleri Fenerbahçe Üniversitesiyle ilgili ise “Önümüzdeki hafta içinde müracaatımızı yapıyoruz. Yükseköğretim Kurulu ve Türkiye Büyük Millet Mecilisinin kararlarından sonra da Fenerbahçe Üniversitesi açılmış olacaktır. İyi ki varsınız, iyi ki hepimiz buradayız. Bu ülkeye hep beraber sahip çıkacağız” ifadelerini kullandı.

Aziz Yıldırım, konuşmasından sonra yeni üyelerle fotoğraf çektirdi. Fenerbahçe Kulübü Fatih Şubesi Başkanı Yahya Uğur ise Yıldırım’a çeşitli hediyeler verdi.

Haberler