Aziz Yıldırım tercüman Samet Güzel’i böyle sıkıştırdı (Video)

Aziz Yıldırım tercüman Samet Güzel’i böyle sıkıştırdı (Video)

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Alex de Souza’ya verdi veriştirdi. Sinirli bir şekilde konuşan Aziz Yıldırım’ın sürekli sözlerini onaylatmak için döndüğü Alex’in tercümanı Samet Güzel zor anlar yaşadı. (Video)

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Alex de Souza’ya verdi veriştirdi. Sinirli bir şekilde konuşan Aziz Yıldırım’ın sürekli sözlerini onaylatmak için döndüğü Alex’in tercümanı Samet Güzel zor anlar yaşadı. (Video)

Fenerbahçe kaptanı Alex’in sözleşmesinin feshedilmesinin ardından Başkan Aziz Yıldırım ilk kez konuştu. Aziz Yıldırım, Alex’in karşısında bacak bacak üstüne atıp Twitter’la ilgilendiğini belirtip köpürdü!

Aziz Yıldırım, kulüple ilişkisi hafta başında resmen kesilen futbol takımının eski kaptanı Alex de Souza hakkında sert açıklamalar yaptı. Sarı lacivertlilerin yarın UEFA Avrupa Ligi’nde Borussia Mönchengladbach takımıyla yapacağı maç için Almanya’ya hareketinden önce Teknik Direktör Aykut Kocaman ve tercüman Samet Güzel’i yanına alarak gazetecilere açıklamalarda bulunan Aziz Yıldırım’ın çok sinirli olduğu gözlendi.

“Alex bacak bacak üstüne attı”

Alex’i kendisinin de sevdiğini dile getiren Aziz Yıldırım, “Alex’e bağırdıklarında ben de onu savundum. Ben de gerekli konuşmaları yapacağım. Samet doğruyu yanlışı söyleyecek. Onu Pazartesi günü saat 16.00′da görüşmek için çağırdım. Ama 16.15′te geldiler. Gelip karşımızda bacak bacak üstüne attı. Bizim adetlerimizde ayak ayak üstüne atılmaz. Elinde telefon, kafasını kaldırıp yüzüme bile bakmadı. Sürekli Twitter’la ilgilendi” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe’nin menfaatleri için gerekirse saniyede karar verebileceğini belirten Aziz Yıldırım, “Öyle 3 dakika falan yok, saniyede karar veririm. Zamanında nasıl kalması için alkışladım, dirayet gösterdiysem, bugün de gitmesi gerektiğine inandığım için bu kararı verdim. Eğer Alex Fenerbahçe Başkanı’nın üzerine çıkmışsa o zaman ya başkan gider ya Alex gider. Bunu kamuoyu da böyle bilsin. Saha içindeki Alex’e ben de kefilim, ama saha dışındaki Alex’e değilim. Kimse Fenerbahçe Kulübü’nden daha büyük değildir. Ne Aziz Yıldırım, ne Aykut Kocaman, ne Alex, ne de bir başkası… Tek büyük vardır, o da Fenerbahçe’dir. Fenerbahçe’yi biz 14 senede büyük bir kurum haline getirdik, onu yerle bir edemeyiz. Biz korkak adamlar değiliz, kimseden korkmayız. Verdiğimiz kararın da arkasında dururuz. İnanmadığımız şeyi yapmayız. Aykut Kocaman da, Aziz Yıldırım olduğu müddetçe, kendisi ‘Ben varım’ dediği müddetçe buradadır. Ben de buradayım” diye konuştu.

İşte Aziz Yıldırım’ın konuşması / Video;

[media id=1836 width=610 height=340]

 • baha tahmis

  daha da küçülüyoruz bu beyanatlarla, yazıklar olsun, size de kalmayacak merak etmeyin

 • Alper

  İlk 3 dakikasında ben bunun bir parodi bir skeç olduğunu sandım gerçekten… Halende inanamıyorum… Tamam fenerbahçe bizim ezeli rakibimiz ama ben böyle küçülen bir rakibi ezeli rakip olarak göremiyorum ya… Başkan çıkmış sağında hoca sağında tercüman kahvehane sohpeti yapar gibi konuşuyor…Zaten şikeden takımı yerin dibine sokmuş. Dahada küçültüyor…. Rezalet bu ya.Çırpınıyor belli ki. Ama fenerbahçeye inanılmaz zarar veriyor… Ben bile artık üzülüyorum bu duruma.

 • Aykut ANIL

  Helal olsun Aziz Yıldırım’a… Çok dobra konuşmtu. Ne 3 dk sı, saniyede karar veririm diyor. Helal sana başkan..

 • damla

  çok seviyorum Aziz Yıldırım ı ya çok tatlı ve çok yerinde konuşmuş.İnanmıyorsanız Samet’e sorun.

 • SERHAT

  fenerbahçenin menfaati için babamı tanımam diyen adam fener kazansın diye şikede yaparmı????

 • SARPO

  BU BAŞKAN BİZİ REZİL ETMEKTEN BAŞKA BİRŞEY YAPMAZMI
  ŞİKE YAPMADIĞINADA İNANMIYORUM BU YAPMIŞTIR

 • FENERLİ

  FENERBAHÇELİ DEĞİLİM ARTIK BU BAŞKAN O KOLTUKTA OLDUĞU MÜDDETÇE. İNSAN O KADAR MI KENDİNİ GÖZDEN DÜŞÜRÜR YA.. LÜTFEN TÜRK SPORUNDAN ELİNİ ÇEK ARTIK..

 • Emre

  Helal olsun aziz yıldırım hiç kimse fenerbahçe’nin üstünde olamaz alex’e teşekkürler 8 yıl için ama fenerbahçe’nin üstünde olamaz

 • Gizem

  Ahmet Adıbelli: Aziz yıldırım karşısında bacak bacak üstüne attın mı?
  Alex De Souza: Samete sor.

  Bu arada Alex gitmişse siz ikinizde gidin samet hiç yalan söylemeyi beceremiyor.

 • serdar

  öylemi samet öyle yazıklar olsun size alex benim için sizden 10 kat üstün dür kocaman ve aziz istifa

 • ahmet

  HELAL OLSUN AZİZ BAŞKANA BU ADAM FENERBAHÇE BAŞKANLIĞINI HAK EDİYO SONUNA KADAR ADAM BABASINI TANIMIYOR FENERBAHÇE CAİASI İÇİN SONUNA KADAR DESTEKCİNİZ SON SÖZÜDE HARİKA KİMSE FENERBAHÇEDEN BÜYÜK DEĞİLDİR …

 • lab.ezgi

  ya ne kadar saçma konuştu bu adam aziz yıldırım bu kadar küçüldü ya pes yani istifa etsin artık

Haberler