Başbakan Pirlo’dan Pogba’ya büyük övgü: Bonservisi rekor olmalı

Başbakan Pirlo’dan Pogba’ya büyük övgü: Bonservisi rekor olmalı

“Başbakan” lakaplı Andrea Pirlo, Paul Pogba’nın Juventus’tan ayrılması için rekor kıracak bir bonservis bedelinin ödenmesi gerektiğini söyledi.

“Başbakan” lakaplı Andrea Pirlo, Paul Pogba’nın Juventus’tan ayrılması için rekor kıracak bir bonservis bedelinin ödenmesi gerektiğini söyledi.

The Mirror’a konuşan Pirlo, “Juventus, onu sonuna kadar tutmak isteyecektir. Ancak, bazı transfer ücretleri var ki karşı koyamazsınız. Tüm takımı o parayla yeniden kurabilirsiniz. İşte Pogba’nın ücreti böyle olmalı. Dünya rekoru kırılmalı.” ifadelerini kullandı.

Çok fazla genç oyuncuyla çalıştığını ve büyük yetenekleri gördüğünü söyleyen Pirlo, “Fakat, asla Pogba kadar yeteneklisini görmedim. Bugüne kadar gördüğüm en yetenekli futbolcu Pogba’ydı. Onun Juventus ile çıktığı ilk antrenmanı net hatırlıyorum. Manchester United’ın nasıl olup da onu bıraktığına inanamamıştım.” sözleriyle konuşmasını sürdürdü.

Pogba’nın daha gelişim aşamasında olduğunun altını çizen İtalyan efsane, “Hem fiziksel, hem de futbolcu olarak daha çok gelişecek. Fakat, şu an bile dünyanın en iyi komple orta saha oyuncusu haline geldi.” ifadeleriyle konuşmasını noktaladı.

Haberler