Beşiktaş’ta 3 transfer daha

Beşiktaş’ta 3 transfer daha

Transfer döneminin kapanmasına az bir süre kala transfer atağını sürdüren Beşiktaş, Caner Erkin, Gökhan İnler ve eski futbolcusu Atınç Nukan’ı kadrosuna kattı.

Beşiktaş’ta beklenen transferler nihayet gerçekleşti. Siyah beyazlı kulüp, görüşme halinde olduğu Atınç Nukan, Gökhan İnler ve Caner Erkin’i resmen renklerine bağladı.

Stoper Atınç Nukan’ı 2015 yazında 6 milyon Euro bonservis bedeli ile sattığı RB Leipzig’den bedelsiz kiralayan Beşiktaş, sadece oyuncunun 900 bin Euro tutarındaki maaşının yarısını karşılayacak. Orta saha Gökhan İnler’i üç yıl için renklerine bağlayan Beşiktaş, Leicester City’ye bonservis bedeli ödemeyecek. Oyuncunun 2.5 milyon Euro olan maaşının 1 milyon 800 bin Euro’luk kısmını iki yıl boyunca Beşiktaş, 700 bin Euro’luk kısmını İngiliz kulübü karşılayacak. Gökhan üçüncü senesinde ise Beşiktaş’tan 2 milyon 500 bin Euro alacak. Sol bek Caner Erkin’i bedelsiz kiralayan Beşiktaş, oyuncu ile 1 milyon 700 bin Euro ve bonuslar üzerinden sözleşme yaptı. Satın alma opsiyonu ise 1 milyon Euro.

 

Haberler