Devlet Bahçeli MHP aday tanıtım toplantısında konuştu / Video

Devlet Bahçeli MHP aday tanıtım toplantısında konuştu /  Video

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin milletvekili aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada 550 adaya seslendi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin milletvekili aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada 550 adaya seslendi.

Devlet Bahçeli’nin konuşması;

Türk milletini bitirmek ve Anadolu’dan kovmak için ellerini ovuşturan tarihi şark meselesinin bugünkü figüranlarını aklımızdan bir an olsun çıkarmamalıyız. Bunlar aynı gün içinde Fatih’te camiye Beyoğlu’nda kiliseye, Balat’ta havraya gidenlerdir. Gerçekte ne inançları ne de ilkeleri vardır. Tertiplere, tezgahlara, oyunlara dik duruş göstermeliyiz. MHP’ye TBMM’de görev alabilmek için müracaat eden tüm arkadaşlarıma söylüyorum. Partimize milletvekili olabilmek, sıralamaya girebilmek için talepte bulunan her kardeşimiz bizim için eşsiz bir değerdir. Bu itibarla belirli ve sınırlı imkanlardan dolayı dava arkadaşlarımın bir bölümünün liste dışı kalması onların değerlerinden bir şey kaybettirmemiştir. Unutmayalım ki MHP birilerini illa ki milletvekili yapmak için ortaya çıkmamıştır.

Türk milleti, parçalanmanın ,bölünmenin arifesindeyken aday listesinde kimin önde kimin arkada olduğunun ne önemi vardır ki? Bizim için her bir dava arkadaşımız birincidir. Yeri asla doldurulamaz özelliktedir. Her ne olursa olsun üç hilal her birinizin elinde yükselecek ve türk milletinin teminatı olacaktır.

Bu kutlu davaya gönül vermiş ve emek harcamış her arkadaşımın gerek mecliste gerekse de diğer alanlarda yapacağı daha çok katkılar vardır. Zira işimiz çok zamanımız dardır. Milletimizin hasımları ve şer odakları faaliyet halindedir. Milliyetçi hareketin tüm mensupları tam bir kenetlenme içinde olarak devlet ve milletin bekası için güvence olacaksınız. Siz teslim olmadıkça Türk milletini parçalayamayacaklar. Buna inanın, bunu bilin. Derviş sabrınızı muhafaza edin. Alperenler gibi cesaretinizi gösterin. Kimin ne olduğuyla değil, milletimizin selamete ve Türkiye’nin birliğe kavuşmasına odaklanın. Yalancı baharlara, umut simsarlarına, aramıza sıza nporovokatörlere geçit vermeyin. MHP’yi tek başına iktidara taşımak için üstlendiğiniz tarihi sorumluluğu iftiharla taşıyın. Biliniz ki Türk milleti sizleri bekliyor. Anadolu ses bekliyor. Buradan çıkacak sese kulak vermek için sabırsızlanıyor.

Bayrak dalgalanmak için rüzgar gözlüyor. Kerkük, Musul, Kıbrıs, Hocalı, Bosna ve Türk’ün olduğu her yer buradan yükselecek bir milli kararı özlüyor. Ne mutlu Türküm sözünün tökezlememesi için sizlerin gayretleri gerekiyor. Türkiye’ye düşman kim varsa bizim aramıza ayrık otu eken onlardır.

İşte Devlet Bahçeli’nin konuşması;

[media id=1244 width=610 height=340]

  • hüseyin

    davamız yolumuz ülkemiz bayrağımız vatanımız bölünmez bir bütündür ezanımız susmayan bir islamdır allahu ekber diyerek mücadalemiz bir bütündür ne mutlu türküm diyene ne mutlu miliyetçiyim diyene nemutlu ülküçüyüm diyene davamız mubarek olsun dava arkadaşlrım

  • süleyman

    işte lider konuş liderim bu ülkeye mhp ölmazsa olmazı
    ama sanatcıları nı unutma mustafa yıldızdoğan ahmet şafak ozan arif gibileri topla liderim

Haberler