Dünyanın en etkileyici arabaları, Gumball 3000 kapsamında Dublin’de sahne alıyor

Dünyanın en etkileyici arabaları, Gumball 3000 kapsamında Dublin’de sahne alıyor

Dünyanın en etkileyici ve nadir arabaları, yarışseverlerin ilgiyle takip ettiği Gumball 3000 kapsamında Dublin’de sahne alıyor.

Dünyanın en etkileyici ve nadir arabaları, yarışseverlerin ilgiyle takip ettiği Gumball 3000 kapsamında Dublin’de sahne alıyor.

İrlanda’nın başkenti Dublin önümüzdeki günlerde otomobil yarışı severlerin ilgiyle takip ettiği bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Gumball 3000 adı altında Amerika’da büyük ses getiren 3000 bin millik yarışa katılacak araçlar İrlanda’nın başkenti Dublin’de sergilenecek.

30 farklı ulustan dünyanın en pahallı, en etkileyici ve en nadir 100 aracı, Dublin’deki Merrion Square’da 30 Nisan’da sergilendikten sonra Kuzey İrlanda’nın başkenti Belfast ve İskoçya’nın Edinburgh şehirlerini de kapsayan yarışta boy gösterecekler. Yarış, 1 Mayıs’ta start alacak ve Birleşik Krallık topraklarından Bükreş’e kadar uzanacak.

David Hasselhoff Dublin’e geliyor

Kara Şimşek dizisindeki Michael Knight karakteriyle hafızalara kazınan David Hasselhoff de önümüzdeki ay Dublin’deki bu muhteşem etkinliğe katılmak üzere şehre gelecek.

David-Hasselhoff-dublin

Son olarak 2017 yılında vizyona girmesi beklenen Baywatch filminde rol alan 63 yaşındaki David Hasselhoff, Gumball 3000 yarışına pek de yabancı değil. Usta aktör daha önce 2011 yılında Londra’da gerçekleşen etkinliğe katılarak yarışın startını vermişti.

Ünlü akını

Yarışın kurucusu Maximillion Cooper, David Hasselhoff’un yanı sıra Grammy adayı olmuş Hollandalı DJ Afrojack, ABD’li kayakçı Tony Hawk ve F1 pilotu David Coulthard gibi ünlülerin de yarışın startının verileceği tarih olan 1 Mayıs Pazar günü, orada olacaklarını duyurdu.

Haberler