MODA Moda Haberleri
MAGAZİN Magazin Haberleri
SEYAHAT Seyahat Haberleri
ETKİNLİK Etkinlikler
SPOR Spor Haberleri
Ana Sayfa Yazarlarımız Yazılarım Künye
Arama
National Turk English News
Egemen Bağış Metehan Demir ses kaydı gündeme bomba gibi düştü!
19 Mart, 2014 | 09:55

Egemen Bağış

Eski bakan Egemen Bağış ile gazeteci Metehan Demir arasında geçtiği ileri sürülen ses kaydı deprem etkisi yarattı. Söz konusu kayıtta Egemen Bağış ve Metehan Demir Kuran ve Bakara suresi ile uzun uzun dalga geçiyor…

Hürriyet gazetesi yazarı Metehan Demir ile hakkında fezleke hazırlanan eski AB Bakanı Egemen Bağış arasında geçtiği iddia edilen ses kaydı uzun süre konuşulacak gibi görünüyor. Egemen Bağış Metehan Demir ses kaydı Kuran-ı Kerim ve ayetlerle dalga geçilen ifadeler içeriyor.

Egemen Bağış ses kaydı sonrası Twitter’dan yaptığı açıklamada kaydın montaj olduğunu iddia etti.

Başçalan adlı Twitter hesabından paylaşılan ses kaydında Egemen Bağış Metehan Demir ikilisi Kur’an-ı Kerim’in en önemli surelerinden Bakara suresi ile açıkça dalga geçiyor.

Ses kaydında Egemen Bağış, ‘Ben her cuma bir ayet sallıyorum’ diyor. Bunun üzerine Metehan Demir ‘Senin elinde kitapçık (Kuran-ı Kerim) var oradan sallıyorsun’ yanıtını veriyor. Yine iddiaya göre Bağış ise şu yanıtı veriyor: ‘Kitapçık yok lan, google’a gir. Kuran’da atıyorum kardeşlik, Kuran’da bilmem ne diye search yap hepsi çıkıyor. Oradan bir tane salla gitsin’

Öte yandan iddiaya göre dikkat çeken bir başka söz ise Metehan Demir’in ‘Allah’ım Egemen Bağış’tan bir ayet insede bende onu RT etsem’ ve Bakara Suresi ile dalga geçen ‘Her kim ki Egemen Bağış’ı sevmez, Allah en kısa zamanda onun belasını verir, Bakara 159’ sözü durumun ne kadar vahim olduğunu gösteriyor.

Son olarak ise iddiaya göre Metehan Demir’in ‘Bu Bakara iyi ya’ sözlerine Egemen Bağış gülerek ‘Makara makara’ yanıtını veriyor.

Facebook hesabınızla yorum yapın:

Dünya Haberlerini takip edin !

Facebook Twitter
National Türk'de ara
National Turk.com
NationalTurk Türkiye'den ve Dünyadan Haberler, Politika Haberleri, Spor Haberleri, Magazin haberleri, Son Dakika Haberleri 'ni size en objektif şeklde ulaştırır.
© 2009-2014 www.nationalturk.com | Tüm Hakları Saklıdır. Kaynak gösterilmeden site içeriği yayınlanamaz.
NationalTürk, MEDYAOLUŞUM grubunun bir yayın organıdır.
Bu web sitesinde Hot Affiliates Reklamları uygulanmaktadır. asd asd
Hot Affiliates