Flaş! Juventus Başkanı Yunanistan’da Ronaldo ile görüşecek

Flaş! Juventus Başkanı Yunanistan’da Ronaldo ile görüşecek

Dünya Kupası’nda Uruguay’a elenerek erken veda eden Portekiz milli takımının yıldızı Cristiano Ronaldo, Yunanistan’daki tatiline devam ederken Juventus Başkanı Andrea Agnelli de Yunanistan’a uçtu. İkilinin Yunanistan tatili sırasında buluşarak Ronaldo’nun Juventus’a transferini görüşmeleri bekleniyor.

Portekiz ve Real Madrid’in süper starı Cristiano Ronaldo, Yunanistan’da tatil yapıyor. Ronaldo, 9 yıldır formasını giydiği Real Madrid‘den ayrılıp Juventus’a gidip gitmeyeceğini kararını adaları ile ünlü Yunanistan’da verecek.

Messinia’ya bağlı Peloponnesian bölgesinde tatil yapan ve bir süredir İtalya şampiyonu Juventus ile ismi anılan Cristiano Ronaldo’nun Yunanistan’da İspanyol sevgilisi Georgina Rodriguez ile samimi fotoğrafları da basına yansıyor. Ronaldo tatiline devam ederken yıldız futbolcu bir yandan da futbol kariyerine nasıl yön vereceğini düşünüyor.

Yoğun geçen sezonun ardından Dünya Kupası maçlarına çıkan ancak Portekiz’in elenmesinden sonra yeni sezon öncesi model sevgilisi Georgina Rodriguez ile tatil yapan Ronaldo ailesiyle de vakit geçirmeyi ihmal etmiyor. Özel bir jetle Yunanistan’ın Kalamata’ya uçan daha sonra Messinia’nın muhteşem bölgesi Peloponnesian’da tatiline devam eden Ronaldo ardından helikopter ile Pylos’a ulaştı ve ailesiyle burada tatilin keyfini çıkarmaya başladı.

Juventus Başkanı Yunanistan’da

Bu arada Juventus başkan Andrea Agnelli’nin Yunanistan’a giderken görüntülenmesi transferin son görüşmesinin yapılacağı şeklinde yorumlandı. La Gazetta dello Sport, Agnelli’nin Ronaldo’nun kaldığı yere yakın Kalamata’ya seyahat ettiğini gösteren fotoğrafları yayınladı. Gazete, Agnelli’nin Ronaldo ile birebir görüşmek için Yunanistan’a gittiğini yazdı.

Haberler