Flaş! Özgecan’ın katilleri cezaevinde vuruldu

Flaş! Özgecan’ın katilleri cezaevinde vuruldu

Mersin’de üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ı öldürdükleri gerekçesiyle müebbet hapse mahkum olan Ahmet Suphi Altındöken ile babası Necmettin Altındöken kaldıkları cezaevinde vuruldu.

Mersin’de üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ı öldürdükleri gerekçesiyle müebbet hapse mahkum olan Ahmet Suphi Altındöken ile babası Necmettin Altındöken kaldıkları cezaevinde vuruldu. Suphi Altındöken hastanede hayatını kaybetti.

Geçen yıl 3 Aralık’ta Tarsus 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde yapılan son duruşmada Özgecan Aslan’ın katil zanlısı Ahmet Suphi Altındöken ile babası Necmettin Altındöken ile arkadaşı 20 yaşındaki Fatih Gökçe, ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasına çarptırılmıştı.

Özgecan Aslan’ın katil zanlısı Ahmet Suphi Altındöken ile babası Necmettin Altındöken, Adana E Tipi Kapalı Cezaevi’nde saldırıya uğradı. Ağır yaralanan baba ile oğlu ayrı ayrı ambulanslarla Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. İlk bilgilere göre Necmettin Altındöken’de 2, oğlunda ise 1 kurşun yarası tespit edilirken, 2 kişi tedaviye alındı.

Ahmet Suphi Altındöken hastanede yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Haberler