Galatasaray teknik direktörü adayı üç isim kim ?

Galatasaray teknik direktörü adayı üç isim kim ?

Galatasaray Kulübü başkan adayları arasında adı geçen Turgay Kıran, üç teknik direktör ile görüştüklerini açıkladı Galatasaray teknik direktörü kim olacak? Galatasaray Haberleri

Turgay Kıran'ın Galatasaray teknik direktör adaylarıGalatasaray başkan adayları arasında adı geçen Turgay Kıran, üç teknik direktör ile görüştüklerini açıkladı / Galatasaray Haberleri

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği üyeleriyle bir araya gelen Turgay Kıran, toplantıda üyeleri başkan seçilmesi halinde neler yapacakları konusunda bilgilendirdi.

Mali yönden sorun yaşamayacaklarını belirten Galatasaray başkan adayı Turgay Kıran, “Galatasaray’daki son durumu irdelemek adına Başkan Adnan Polat ile görüşme halindeyiz. Para konusunu yakınen inceliyoruz. Para sorunumuz yok. Yapılması gereken kısa vadede 45 miyon Euro civarında bir ödeme. Bunun için kaynak arıyoruz. Yönetime seçilirsek bizim mali programımız hazır. Galatatasaray borçla yönetilemez. Bu noktalara zaten borçla yönetildiği için gelindi. Çözüm konusunda çalışmalarımız hep var. Ekononomik açıdan güçlüyüz. Buna rağmen sıkışırsak mevcut başkan adaylarından Ünal Aysal’ın bize destek olacağını düşünüyorum” dedi.

Galatasaray teknik direktörü kim olacak. Adaylar belli.

Turgay Kıran, seçilmeleri durumunda Galatasaray teknik direktörü adaylarıyla ve bazı futbolcularla da görüşme halinde olduklarını açıkladı. Kıran, birisi yerli ikisi de yabancı olmak üzere toplam üç teknik direktör adayları bulunduğunu kaydetti.
Kıran, teknik direktör adayları arasında yer alan yerli hoca konusunda isim vermezken ancak İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Avcı’yı ima etti. Abdullah Avcı Galatasaray ile adı geçen türk teknik direktörler arasında Galatasaray ile olan bağı nedeniyle ilk sırada gösteriliyor. Turgay Kıran’ın yabancı teknik direktör adayları olarak da, İsviçre Milli Takımı Teknik Direktörü Ottmar Hiztfeld ile Fransa’nın Nancy takımının teknik direktörü Pablo Correa isimlerini verdi.

Turgay Kıran, “Görüştüğümüz futbolcular arasında Standart Liege’in kalesicisi Sinan Bolat, Sochaux’ dan Serdar Gürler, Fransa 1. lig takımlarından Lorient’te forma giyen forvet Gameiro ve Kitambala ile Rennes’de forma giyen Theophile ile var” açıklamsını yaptı.

Galatasaray Fenerbahçe ‘nin her zaman önünde

Bir diğer başkan adayının “Fenerbahçe bizden önde” açıklamasına katılmadığını vurgulayan Turgay Kıran, “Galatasaray her zaman Fenerbahçe’nin önündedir. UEFA Kupası’nı kazanan takım biziz. Onlar da kupayı Türkiye’ye getirsin sonra konuşuruz” diye ifade etti.

 

  • ali öztürk

    Abdullah Avcı ismini gerçekten düşünüyorsa sayın Turgay Kıran’ı tebrik ederim. nihayet aklı başında bir haber duydum

Haberler