Gaziantep’te trafik kazası: 4 ölü / Video

Gaziantep’te trafik kazası: 4 ölü / Video

Gaziantep-Kilis kara yolunun Gaziantep Havaalanı kavşağında meydana gelen trafik kazasında 4 kişi hayatını kaybetti. Ömer Faruk Emmiş yönetimindeki 46 LE 021 plakalı otomobil ile Kadir K’nın kullandığı 63 UD 837 plakalı kamyon çarpıştı.

Gaziantep-Kilis kara yolunun Gaziantep Havaalanı kavşağında meydana gelen trafik kazasında 4 kişi hayatını kaybetti. Ömer Faruk Emmiş yönetimindeki 46 LE 021 plakalı otomobil ile Kadir K’nın kullandığı 63 UD 837 plakalı kamyon çarpıştı.

Kazada otomobil sürücüsü Ömer Faruk Emmiş ile yanındaki Şahin Kalaycı olay yerinde hayatını kaybederken yaralı olarak Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesine kaldırılan Remzi Özen (41) ile Nil Torunoğlu (27), burada yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Kamyon sürücüsü Kadir K’nın gözaltına alındığı, kazayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

HABERİN VIDEOSU;

[media id=474 width=610 height=340]

Kamyonla çarpışan otomobilde hayatını kaybedenlerden Remzi Özer’in, İstanbul merkezli Real Kimya şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı, Nil Torunoğlu’nun ise aynı şirkette kimya mühendisi olduğu öğrenildi.

Alınan bilgilere göre olay şöyle gelişti:

Kazada kimya mühendisi Nil Torunoğlu da hayatını kaybetti

Remzi Özer ile Nil Torunoğlu, Kahramanmaraş’ta iş görüşmesi yapmak üzere Gaziantep Havaalanı’na geldi ve ikili, firmanın Kahramanmaraş bayii 46 yaşındaki Şahin Kalaycı tarafından karşılandı.

Özer, Torunoğlu ve Kalaycı, 46 yaşındaki Ömer Faruk Emmiş yönetimindeki 46 LE 021 plakalı otomobil ile Kahramanmaraş’a gitmek üzere yola çıktı.

Sürücü yaklaşık 500 metre yol aldıktan sonra havaalanın çıkışını Kilis- Gaziantep karayoluna bağlayan cep yoldan ters yola girince, Kilis’ten Gaziantep yönüne giden 36 yaşındaki Kadir Kaya yönetimindeki 63 UD 537 plakalı kamyonla çarpıştı.

Kazada, yaklaşık 15 metre sürüklenen otomobilin sürücüsü Ömer Faruk Emmiş, Nil Torunoğlu ile Şahin Kalaycı kaza yerinde, Remzi Özer ise, götürüldüğü Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi’nde öldü.

 • İSİMSİZ

  allah rahmet eylesin..

 • İSİMSİZ

  Başımız sağolsun.Allah rahmet eylesin..

 • İSİMSİZ

  Allah rahmet eylesin ..

 • harun pekmezci

  hepimizin başı sağ olsun ALLAH RAHMET EYLESİN

 • harun pekmezci

  kalfama ALLAH TAN rahmet ustama ALLAH IM SABIR VERSİN

 • halit

  allah rahmet eylesin

 • ümit erdoğan

  mekanınız cennet olsun

Haberler