İbrahimoviç çıldırdı! / İsveç İngiltere maçı özeti (Video)

İbrahimoviç çıldırdı! / İsveç İngiltere maçı özeti (Video)

İsveç İngiltere maçı tam 6 gole sahne olurken İsveç’in 4 golüne de imza atan Zlatan İbrahimoviç ceza sahası dışından attığı rövaşata golüyle mest etti. / İsveç İngiltere maçı özeti (Video)

İsveç İngiltere maçı tam 6 gole sahne olurken İsveç’in 4 golüne de imza atan Zlatan İbrahimoviç ceza sahası dışından attığı rövaşata golüyle mest etti. / İsveç İngiltere maçı özeti (Video)

Hazırlık maçında İsveç İngiltere ile Stockholm’de karşı karşıya geldi. Müthiş bir mücadeleye sahne olan maçı İsveç 4-2 kazanırken gollerin hepsi Zlatan İbrahimoviç’ten geldi. İngiltere’nin gollerini ise 35. dakikada Danny Welbeck ve 38. dakikada Steven Caulker attı.

Galatasaraylı Johan Elmander ile İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu Samuel Holmen’in yer almadığı İsveç’te Zlatan Ibrahimovic attığı birbirinden güzel 4 golle futbol gündeminin zirvesine oturdu.

Zlatan İbrahimoviç üçüncü golünü frikikten atarken dördüncü golü ise uzun süre unutulmayacak cinsten. Joe Hart’ın hatasını affetmeyen İbrahimoviç rövaşata ile ceza sahası dışından topu ağlara gönderdi.

İsveç İngiltere maçı özeti ve Zlatan İbrahimoviç rövaşata golü;

[media id=1889 width=610 height=340]

Haberler