İzzet Çapa serbest, 3 kişi tutuklu

İzzet Çapa serbest, 3 kişi tutuklu

Şişli’de kafede, bir kişinin silahla yaralanmasıyla ilgili gözaltına alınan 4 kişiden 3’ü tutuklandı, ünlü işletmeci İzzet Çapa adli kontrol hükümleri uygulanarak serbest bırakıldı.

Şişli’de kafede, bir kişinin silahla yaralanmasıyla ilgili gözaltına alınan 4 kişiden 3’ü tutuklandı, ünlü işletmeci İzzet Çapa adli kontrol hükümleri uygulanarak serbest bırakıldı.

Nişantaşı Teşvikiye Caddesindeki kafede Hakan Başaran’ın silahla yaralanmasına ilişkin gözaltına alındıktan sonra adliyeye sevk edilen Ö.Y, M.H.A, Ş.Ş. ve İzzet Çapa’nın savcılık sorgusu tamamlandı.

Şüphelilerden 3’ü tutuklanma, işletmeci İzzet Çapa ise adli kontrol hükümleri uygulanarak serbest bırakılması talebiyle mahkemeye sevk edildi.

Nöbetçi İstanbul Sulh Ceza Hakimliği, şüphelilerden 3’ünün tutuklanmasına, İzzet Çapa’nn ise adli kontrol hükümleri uygulanarak serbest bırakılmasına karar verdi.

Nişantaşı Teşvikiye Caddesinde bir kafede Hakan Başaran’ın silahla yaralanmasına ilişkin Ö.Y, M.H.A, Ş.Ş. ve işletmeci İzzet Çapa gözaltına alınmış, şüpheliler emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilmişti.

Haberler