Kübalı Buena Vista Social Club son kez Türkiye’ye geliyor

Kübalı Buena Vista Social Club son kez Türkiye’ye geliyor

2016 dünya turnesiyle sevenlerine veda etmeye hazırlanan efsane grup Buena Vista Social Club, son kez Türkiye’ye geliyor.

Buena Vista Social Club2016 dünya turnesiyle sevenlerine veda etmeye hazırlanan efsane grup Buena Vista Social Club, son kez Türkiye’ye geliyor.

Küba denildiğinde akla gelenler arasında klasik arabalar, puro, devrim, Fidel ve Che’nin dışında bir de Buena Vista Social Club yer alır.

Dünya çapındaki kitleleri heyecanlandırmaya başladıktan 16 yıl sonra, 2014 yılında başladıkları veda turnelerine 2016 yılında da devam eden Buena Vista Social Club bir kez daha Türkiye’de sevenleriyle buluşacak.

Buena Vista Social Club, yoğun istek üzerine veda turu bitmeden, Omara Portuondo, Guajiro Mirabal, Barbarito Torres, Jesus “Aguaje” Ramos ile birlikte iki konser vermek üzere yeniden Türkiye’de. Buena Vista Social Club, NN Kültür Sanat organizasyonu ile gerçekleşecek konserler kapsamında 27 Mart’ta Volkswagen Arena ve 29 Mart’ta Ankara MEB Şura Salonu’nda hayranlarının karşısına çıkacak.

Haberler