Madonna Filipinli çocuklarla buluştu

Madonna Filipinli çocuklarla buluştu

ABD’li pop yıldızı Madonna, Filipinler’in başkenti Manila’da çocuk hakları örgütü Bahay Tuluyan Derneği’nin koruması altındaki kimsesiz çocuklarla buluştu.

Madonna Filipinli çocuklarABD’li pop yıldızı Madonna, Filipinler’in başkenti Manila’da çocuk hakları örgütü Bahay Tuluyan Derneği’nin koruması altındaki kimsesiz çocuklarla buluştu.

Manila’da kimsesiz ve sokak çocuklarına kalacak yer ve eğitim imkanı sağlayan Bahay Tuluyan Derneği Müdürü Catherine Scerri, yaptığı açıklamada, derneğe ilk başta Madonna’nın dansçılarının geleceği konusunda bilgilendirildiklerini ama daha sonra Madonna’yı da görünce çok şaşırdıklarını söyledi.

Madonna’nın dernekle ve çocuklara verilen hizmetlerle ilgili bilgi aldığını dile getiren Scerri, pop yıldızının çocuklarla vakit geçirdiğini ve onlarla fotoğraf çektirdiğini belirtti.

Scerri, dansçıların çocuklarla birlikte dans ettiğini ve çocukların Madonna ve ekibiyle çok iyi vakit geçirdiğini ifade etti.

Konser vermek için Manila’da bulunan ünlü pop yıldızı, kimsesiz çocuklarla çektirdiği fotoğrafları Instagram hesabından paylaştı.

Haberler