Matador Julio Aparicio boğa güreşinde ölümden döndü

Matador Julio Aparicio boğa güreşinde ölümden döndü

Matador Julio Aparicio boğa güreşinde ölümden döndü.

Ünlü matador Julio Aparacio, boğazından girip ağzından çıkan bir boynuz darbesi ile ölümle burun buruna geldi.

Madrid’in ünlü San Isidro Bayramı çerçevesinde, İspanya’nın başkenti Madrid’deki Las Ventas arenasında yapılan boğa güreşlerinde, ilk olarak arenaya çıkan matador Julio Aparacio, yaptığı gösterinin sonuna gelmişti ki hiç beklenmedik bir olay herkesi şok etti.

Julio Aparicio’nun boğaya son darbeyi indirmesi beklenirken, ünlü matador’un ayağı kaydı ve sırtına saplanan banderillalar yüzünden canı yanan, kanlar içinde kalan boğa öfkesini gösterdi.

Aldığı darbelerle iyice öfkelenmiş olan boğa, başını eğip hızlıca kaldırdı ve boğanın boynuzu matador Julio Aparicio’nun çenesinin altından girip ağzından çıktı.

Hemen hastaneye kaldırılan 41 yaşındaki Julio Aparicio’nun sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Aparicio’nun doktoru Maximo Garcia Pardos, matadorun boğaz, damak, dil bölgesinde ciddi hasar bulunduğunu,çenesinin kırıldığını ve durumunun oldukça ciddi olduğunu açıkladı.

Hastaneden alınan bilgiye göre, Julio Aparicio hasar gören ses telleri yüzünden, söylemek istediği şeyleri kağıda yazıyor.

Aparicio’nun babası eski bir matador olan Julio Aparicio Martínez de oğlunun sağlık durumu ile ilgili bilgileri aldığını ama henüz ziyaretine gitmediğini söyledi. Oğlununo halde görmeye dayanamayacağını söyleyen Julio Aparicio Martínez’in oldukça üzüntülü olduğu dikkat çekti.

Uyarı: Video şiddet içeriklidir.

[media id=451 width=610 height=340] • cem

  adam ölmedi

 • cem

  malllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

 • arda

  daha bi dk olmadan boğaya yakalandı buna madador mu denir la

 • sülüman

  bu matadorlar bence cezasını çekmeli

 • kenan

  hayvanlara eziyet ederler, eziyet ederken eğlenirler, kurban bayramımıza laf atarlar.

 • nil

  yazık ya.. matadora çok üzüldüm onunda suçu var ama yazık sonuçta onunda işi bu hayvanlar eziyet görüyor ama kanun işte…gerçekten yüreğim sızladı adama

 • Atılım

  ohh canıma değsin! hayvanlara yaptıkları o eziyetlerden sonra boğalar az bile yapıyor!!!

 • kağan

  iyi olmuş allah cezasını cektirmiş bence azbile olmuş

 • zafer

  onlarda oynamasın kardeşim ozaman adam ölmedi ama boğa yı nede öldürdüler

Haberler