MHP aday listesi – İşte MHP kesin aday listesi

MHP aday listesi – İşte MHP kesin aday listesi

MHP aday listesi resmi olarak açıklandı. Milleyetçi Hareket Partisi’nin resmi internet sitesi tarafından açıklanan MHP aday listesi şöyle. MHP Kesin Aday Listesi… MHP Aday listesi 2011

MHP aday listesi resmi olarak açıklandı. Milleyetçi Hareket Partisi’nin resmi internet sitesi tarafından açıklanan MHP aday listesi şöyle. MHP Kesin Aday Listesi… MHP Aday listesi 2011

MHP ADAY LİSTESİ

Adana

1 RECAİ YILDIRIM

2 MUHARREM VARLI Üniversite EĞİTİMCİ
3 ALİ HALAMAN Üniversite ESNAF
4 SEYFETTİN YILMAZ Üniversite ORMAN MÜHENDİSİ
5 CAHİT ÖZTOK Lise TÜCCAR
6 MEHMET METANET ÇULHAOĞLU Yüksek Lisans YÖNETİCİ
7 KÜRŞAT ATILGAN Yüksek Lisans HAVA PİLOT TUG GENERAL
8 TÜRKAN CENGİZ YILMAZ Doktora TIP DOKTORU
9 SÜLEYMAN ŞİMŞİR Üniversite İNŞAAT MÜHENDİSİ
10 DEMET ÇARDAK Üniversite TIP DOKTORU
11 MEHMET KÜLAHLIOĞLU Üniversite KAMU GÖREVLİSİ
12 GÖKAY SARILI Yüksek Lisans AVUKAT
13 NESLİHAN UZUN Üniversite FİZYOTERAPİST
14 HAMİT YILMAZ Lise İŞ ADAMI

AKP KESİN ADAY LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

Adıyaman

1 SADIK BURAK GELİR

2 ÇETİN ÖZTÜRK

3 EMİN ACAR

4 MEHMET VURAL

5 RAMAZAN YILMAZ

Afyonkarahisar

KEMALETTİN YILMAZ

2 ÖNCÜL KAZANCI Üniversite AVUKAT

3 KADİR ÇALIŞICI Üniversite MÜLKİ İDARE AMİRİ
4 SEFA ÇETİN Yüksek Lisans MÜLKİ İDARE AMİRİ
5  HAVVANA GENCER Üniversite ÖĞRETMEN

Ağrı

ŞAHİN EGE

2 NAZLI YILMAZ

3 ÇOŞKUN AYTEKİN

4 TARIK DURSUN

Aksaray

1 KILIÇASLAN EKİN

2 MUSTAFA TUĞRUL KARACAER

3 RAHİM AYDIN

Amasya

1 KADİR EKERCAN

2 KENAN ERZURUMLU

3 MEHMET SARI

Ankara (1 Bölge)

1 YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ

2 ZÜHAL TOPCU

3 MEHMET ZEKAİ ÖZCAN

4 DOĞAN CANSIZLAR

5 MEVLÜT KARAKAYA

6 RECEP DUMANLI

7 MEHMET SAMİ UZUN

8 SELÇUK COŞKUN

9 RIFKI ÜNAL

10 ÇAĞRI ACİ

11 AYHAN ÇELİK

12 YILDIRIM AK

13 SEMA DOĞAN

14 ASIM AÇIKEL

15 SEDAT YAZIRLI

16 HALİL GÜZEL

Ankara (2 Bölge)

1 AHMET DENİZ BÖLÜKBAŞI

2 MUSTAFA CİHAN PAÇACI

3 MUSTAFA ERDEM

4 ÖZCAN YENİÇERİ

5 HAMİT AYANOĞLU

6 ÖMER DEMİREL

7 MUHARREM BEŞİR

8 CEMİL AYDIN

9 FİGEN TOSUNOR

10 ALİ ZOR

11 HULUSİ HAKAN EREN

12 RAHMİ YILMAZ

13 ÖZGÜR SALMAN

14 KERİM İNAL

15 İBRAHİM KÖKSAL

Antalya

1 TUNCA TOSKAY

2 MEHMET GÜNAL

3 YUSUF ZİYA İRBEÇ

4 KEMAL ÇELİK

5 HÜSEYİN YILDIZ

6 MESUT YILMAZ

7 RAŞİT DOĞAN ENHOŞ

8 FERİDUN BAHŞİ

9 AYÇA SEZER

10 FEVZİ YARBAŞ

11 RAMAZAN ERYILMAZ

12 YAŞAR KÖRK

13 NURETTİN DEMİRKOL

14 MERYEM AKSOY

Ardahan

SEBAHATTİN SARIÇAM

ÖVÜN ÇABAK

Artvin

YUSUF SAĞLAM

YUSUF TURAN

Aydın

ALİ UZUNIRMAK

2 RECEP TANER Üniversite MUHASEBECİ
3 GÜLNUR ER Üniversite İKTİSATÇI
4 AHMET KAYA Üniversite ÖĞRETMEN
5 MEHMET EFE YILMAZ Üniversite MÜHENDİS
6 PINAR ÖNCER Üniversite AVUKAT
7 HASAN DUMAN Üniversite ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ

Balıkesir

AHMET DURAN BULUT

2 RAFET ÇETİNEL Üniversite MÜHENDİS
3 AHMET KESKİN Üniversite BİLİM UZMANI
4 RUŞEN AŞKIN AKÇAY Üniversite AVUKAT
5 KEMAL GİRGİN Yüksek Lisans ÖĞRETMEN
6 ZAKİR YILMAZ Yüksek Lisans İŞ ADAMI
7 YILMAZ UÇAK Yüksek Lisans ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
8 UĞUR SÖĞÜT Üniversite EMEKLİ ASTSUBAY

Bartın

SEZAİ BİLGİN

2 AVNİ KABASAKAL Yüksek Lisans YÖNETİCİ

Batman

1 İSA BORA

2 NİHAT ERCAN

3 MEHMET AKTAŞ

4 MEHMET ALİ ACAR

Bayburt

1 ŞEREF ORUÇ

Bilecik

1 BAHATTİN ŞEKER

2 Bahaettin Bulut

Bingöl

AHMET
CELAYİR
Üniversite
ZİRAAT MÜHENDİSİ
2 İBRAHİM KADRİ ZENGİN Lise EMEKLİ KAMU GÖREVLİSİ
3 ÖMER KEMAL TİMUR Üniversite EMEKLİ BÜROKRAT

Bitlis

DAVUT DAY

2 COŞKUN GÜNDÜZ Üniversite EMNİYET MENSUBU
3 Faik Er

Bolu

MURAT YAPICI

2 ŞERAFETTİN DOĞAN Üniversite SERBEST
3 MEHMET FARUK YAZGAN Üniversite AVUKAT

Burdur

NAZİF AKTÜRK

ĞRETMEN
2 ALPARSLAN AHMET DURSUN Yüksek Lisans AVUKAT
3 Hikmet Ökte

Bursa

İSMET BÜYÜKATAMAN
2 NECATİ ÖZENSOY Ortaokul İŞ ADAMI
3 CÜNEYT KARLIK Üniversite TÜCCAR
4 FEVZİ ZIRHLIOĞLU Üniversite MATBAACI
5 HASAN TOKTAŞ Üniversite HARİTA MÜHENDİSİ
6 ARİF DEMİRÖREN Üniversite YÜKSEK BÜROKRAT
7 MEHMET ALİ ADAK Üniversite ÖĞRETMEN

8 GÜLTEN SÜRÜCÜ

9 LEVENT BURMALI

10 YAVUZ KOCA

11 İBRAHİM YETİM

12 ZAFER MİLLİ

13 ENGİN ER

14 ŞENAY USLU DOĞAN

15 LEVENT ÇELİK

16 YALÇIN GÜREL

17 ORHAN BABACAN

18 MURTAZA KILIÇ

Çanakkale

1 FÜSUN KOROĞLU ÇORAPÇIOĞLU

2 ENVER KOÇ

3 MEHMET DOĞAN

4 İBRAHİM KÜRŞAT TUNA

Çankırı

1 ŞAHİN ERASLAN

2 HÜSEYİN YAKAR

Çorum

1 MUSTAFA HİDAYET VAHAPOĞLU

2 FUAT İSTANBULLU

3 AYBÜKE TOPÇUBAŞI

4 HÜSEYİN ESENYEL

Denizli

1 EMİN HALUK AYHAN

2 ALİ KESKİN

3 ÜMİT BAHTİYAR

4 MEHMET ALİ UZAKGİDER

5 MUZAFFER KEÇELİOĞLU

6 BEKİR KAYMAKCI

7 NİLGÜN AKSU ŞENER

Diyarbakır

MUSTAFA AKBA

2 ÇETİN KILIÇKAP Üniversite KAMU GÖREVLİSİ

3 FEYZİ YİĞİTKAN Lise İŞ ADAMI
4 SADULLAH TUNCALP Üniversite ESNAF
5 SEVBAN OĞUZ Lise ÇİFTÇİ
6 SAHİBE BAHAR ALBAN Üniversite TEKNİSYEN
7 MUSTAFA ÇOŞKUN Lise İŞ ADAMI
8 ŞABAN AKTAY Ortaokul SERBEST
9 ŞEHMUS UÇAR Üniversite YÖNETİCİ
10 HALUK VEDAT PAYAS Üniversite UZMAN
11 Şevket Kaya  Ortaokul DEKORASYONCU

Düzce

ÖMER KÜÇÜK
2 İSA YILDIRIM Üniversite İNŞAAT MÜHENDİSİ
3 Aydın Koç

Edirne

CEMALEDDİN USLU

2 GÜRSEL ŞİMŞEK Üniversite TIP DOKTORU
3 Doğuş Şimşek Üniversite İŞ ADAMI

Elazığ

ENVER ERDEM MÜLKİ İDARE AMİRİ
2 YAVUZ TEMİZER Üniversite İŞ ADAMI
3 ABDURRAHMAN KIZGIN Üniversite ÖĞRETMEN
4 MEHMET AKİF ALADAĞ Üniversite MAKİNA MÜHENDİSİ
5 SABAHATTİN AYDIN Üniversite ÖĞRETMEN

Erzincan

1 DURSUN ÇOLAK

2 CEMAL AKYILDIZ

Erzurum

1 OKTAY ÖZTÜRK

2 KAMİL AYDIN

3 ERTÜRK ÇİMEN

4 JALE HÜLYA ALCAN

5 FEVZİ BUDAK

6 MUHSİN YILMAZ

Eskişehir

1 RUHSAR DEMİREL

2 MEHMET EMİN YEŞİL

3 FATIMATÜZZEHRA KIRAÇ

4 LÜTFİYE ÖZTETİK

5 MUSTAFA DOYUK

6 CEMAL DEDEBAĞI

Gaziantep

1 EDİP SEMİH YALÇIN

2 EMİNE AYBÜKEN YILDIRIM

3 ALİ ÖZDEMİR

4 BEHİÇ ŞAHİN

5 MUSTAFA KIZIKLI

6 CUMA KAYMAKÇI

7 HÜSEYİN SÖĞÜTÇÜ

8 MEHMET YAVUZ

9 BEKİR İNCİ

10 DAVUT KARABACAK

11 DÜNDAR YAHNİCİ

12 ÜLKÜ KANBUR

Giresun

1 MURAT ÖZKAN

Lise MÜLKİ İDARE AMİRİ

2 ALİ AKGÜN

3 NİHAT YİRMİBEŞ

4 SAVAŞ YAMAN

Gümüşhane

1 BEDRİ YAŞAR

2 ÇETİN IŞIK

Hakkari

BEDRETTİN SAYILGAN

2 ABDULAZİZ GÜLBAY Ortaokul SERBEST

3DOĞAN VAROL Üniversite İNŞAAT MÜHENDİSİ

Hatay

ADNAN ŞEFİK ÇİRKİN Lise ÇİFTÇİ

2 BİLAL KARACA Üniversite MÜLKİ İDARE AMİRİ
3 İSMAİL HAKKI YÜCEL Yüksek Lisans PLANLAMA UZMANI
4 SELAHADDİN GENÇER Lise KAMU GÖREVLİSİ
5 BÜLENT BAHADIRLI Üniversite BÜROKRAT
6 HÜSEYİN AKGÖL Yüksek Lisans DİŞ HEKİMİ
7 CANAN GENCER Üniversite ÖĞRETMEN
8 YAŞAR GÜRAKAN Üniversite ÖĞRETMEN
9 İRFAN OKTAY Üniversite İŞ ADAMI
10 ÖMER GİRGEÇ Üniversite İŞÇİ

Iğdır

SİNAN OĞAN Doktora STRATEJİST

2 GÜNDÜZ GÜNEŞ Üniversite HAKİM

Isparta

1 SÜLEYMAN NEVZAT KORKMAZ

2 HÜSEYİN AVNİ BIÇAKLI

3 AHMET ZİYA NUHOĞLU

4 AHMET AYYILDIZ

İstanbul (1 Bölge)

1 ENGİN ALAN

2 BÜLENT DİDİNMEZ

3 DURMUŞALİ TORLAK

4 HAYRETTİN NUHOĞLU

5 KADİR BOY

6 FUAT FETTAHOĞLU

7 BAHAR ARGIN

8 MEHMET KORUTÜRK

9 BAYBORA CİHAN KAHVECİ

10 VEDAT BAYRAM

11 ALPER KAAN BORAN

12 ZEKERİYA GÜNDOĞDU

13 MUSTAFA ÖZCAN

14 BÜLENT BUZ

15 ADİL ERKOÇ

16 HASAN ALİ KARASAR

17 NAMIK KEMAL KURT

18 UMUR ARIKAN

19 EMİNE SAADET KARLIBEL

20 CAVİT GÜL

21 CENGİZ GÖKÇE

22 LEVENT AKÇAY

23 ZEYCAN GÜZELSOY

24 ŞENOL YONDEMİR

25 SABRİ ŞENEL

26 ARİF TEVETOĞLU

27 TURGAY ÖZCAN

28 SEDAT RIFAT DOYUM

29 FARUK ÜLKER

30 İBRAHİM HALİL ATLIOĞLU

İstanbul (2 Bölge)

1 MURAT BAŞESGİOĞLU

2 ÜMİT ŞAFAK

3 CELAL ADAN

4 ÜMİT ÖZDAĞ

5 SAFFET SANCAKLI

6 AHMET ÇOLAK

7 ESRA SELİMOĞLU

8 YUSUF GÜNAY

9 ÖZCAN PEHLİVANOĞLU

10 İSRAFİL ÇELİK

11 YURDANUR ÇEBİ

12 SABAHATTİN YILDIZ

13 RÜSTEM FIRAT

14 İRFAN PERENTE

15 HİKMET KARAÇAY

16 ARİF KÖROĞLU

17 YASEMİN YILDIRIM

18 AHMET ÖZYÜREK

19 RIZA EROL

20 SELAHATTİN ÖNDER

21 KAMİL BALYER

22 ZEKERİYA KÖKREK

23 HAMİT GÜRHAN

24 AYDIN DELİKTAŞLI

25 MUHAMMED EMİN ÖZKURT

26 MEHMET EDİP TEKKOL

27 GÜLSEREN GÜÇLÜER

İstanbul (3 Bölge)

1 MERAL AKŞENER

2 ATİLA KAYA

3 MEHMET TAYTAK

4 İHSAN BARUTÇU

5 AHMET MUCİP GÖKÇEN

6 TİMUR CAN ULUSOY

7 AHMET TURGUT

8 PINAR ERGENEKON

9 ERCÜMENT YAVUZ KILIÇ

10 ORHAN GEDİKLİ

11 SAYİT YUSUF

12 ZEYNEP YAMAN

13 ALİ EKBER YEŞİL

14 ERDEM DEMİRCİ

15 DOĞAN AVCI

16 AZMİ KARAMAHMUTOĞLU

17 ENVER DEMİR

18 GÜLAY DOĞANAY

19 HAMİ ARICI

20 FAZLI YURDABAK

21 AYSUN ÖZER

22 BAHATTİN ŞENGÜL

23 İSMET GÜNGÖR

24 FUNDA ÖZKAN

25 MUSTAFA ERTEKİN

26 ŞENOL VATANSEVER

27 MUHARREM YILDIZ

28 MEHMET YASİN MURATAL

İzmir (1 Bölge)

1 OKTAY VURAL

2 ŞENOL BAL

3 DURSUN MÜSAVAT DERVİŞOĞLU

4 SALAHATTİN ŞAHİN

5 ÜMİT AKKUŞ

6 HASAN ZEREK

7 TURAN GÜNDOĞAN

8 HATİCE BÖLÜK

9 HASAN YILDIZ

10 SERAP ÖZÖKTEM

11 MUSTAFA SEPİN

12 MEHMET ÜSTE

13 MEVLÜT TAGA

İzmir (2 Bölge)

1 AHMET KENAN TANRIKULU

2 KAMİL ERDAL SİPAHİ

3 SÜEDA NESLİHAN ÇELİK

4 YALÇIN KOÇYİĞİT

5 EBUZER ÖZGÜR ÇAKMAK

6 CENGİZ BULUT

7 MUSTAFA BASMACI

8 SÜNDÜS UZUN

9 MEHMET TOPTAŞ

10 LÜTFİ KILIÇ

11 İNANÇ BİLGİ

12 MUSTAFA EMRE ERYILDIRAN

13 EBUBEKİR SIDDIK KORKMAZ

Kahramanmaraş

1 MESUT DEDEOĞLU

2 FAHRETTİN OĞUZ TOR

3 EJDER ORUÇ

4 ŞULE ARIKAN

5 AYDOĞAN BÜYÜKÖZ

6 KAMİL KOCA

7 HÜSEYİN CAHİT GÖKŞEN

8 NECATİ KARATULUK

Karabük

1 BİRCAN AKYILDIZ

2 NİZAMETTİN ARSLAN

Karaman

HASAN ÇALIŞ Üniversite TIP DOKTORU

2 HAMZA KOÇAK Üniversite ÖĞRETMEN

Kars

UMUT YILMAZEL Üniversite TIP DOKTORU

2 HARUN YENİCE Üniversite ÖĞRETMEN
3 İRFAN TOPÇU Ortaokul İŞ ADAMI

Kastamonu

1 EMİN ÇINAR

2 MEHMET ÇİFTCİ

3 MURAT SAVAŞ YÜCEL

Kayseri

1 YUSUF HALAÇOĞLU

2 NİHAT CANPOLAT

3 MAZHAR GÜNDOĞ

4 HÜSEYİN TEKİN

5 ÜNAL POLAT

6 SAMİ EKER

7 AYFER SOLAK

8 LEVENT LİVDUMLU

9 FARUK ÇOLAK

Kırıkkale

1 OSMAN DURMUŞ

2 İDRİS KARAKUŞ

3 VELİ UÇA

Kırklareli

1 CEMAL ÖZBİLEN

2 ARMAĞAN AYYILDIZ

3 CEMAL TERZİ

Kırşehir

1 METİN ÇOBANOĞLU Üniversite ORMAN MÜHENDİSİ

2 AHMET HAKKI Yüksek Lisans TIP DOKTORU

Kilis

MEHMET NACAR Üniversite AVUKAT

2 OKAN UTKU ERDEM Doktora TIP DOKTORU

Kocaeli

LÜTFÜ TÜRKKAN Üniversite SANAYİCİ

2 RUHİ ÇAVDAR Üniversite ESNAF
3 İSMAİL KURT Lise İŞ ADAMI
4 HİLAL ELMAS Üniversite AVUKAT
5 ÇAĞDAŞ DUYAR Üniversite ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
6 RIZA AĞDAĞ Lise TÜCCAR
7 MEHMET VEYSEL BESNİLİ Üniversite TIP DOKTORU
8 İSMAİL OKUMUŞ Üniversite ELEKTRİK MÜHENDİSİ
9 FİLİZ KIYMAZ Lise SERBEST
10 VEYSEL ÇELİK Üniversite MALİ MÜŞAVİR
11 HAMİT KUŞ Lise TEKNİKER

Konya

FARUK BAL Üniversite HUKUKÇU

2 MUSTAFA KALAYCI Üniversite MALİ MÜŞAVİR
3 MUSTAFA SAİT GÖNEN Üniversite ÖĞRETİM ÜYESİ
4 ZÜHAL EKİCİ Üniversite AVUKAT
5 HASAN KAYA Üniversite BÜROKRAT
6 OĞUZ KÜRŞAT ÜNAL Yüksek Lisans ÖĞRETİM ÜYESİ
7 HACI MUSTAFA TOMBULOĞLU Üniversite GAZETECİ
8 OKDAY METLİ Üniversite AVUKAT
9 DURMUŞ ALİ AÇIKEL Yüksek Lisans YÜKSEK MÜHENDİS
10 FARUK SONKAYA Yüksek Lisans ECZACI
11 SALİH AKÇA Üniversite AVUKAT
12 HABİBE SEVİL ALTINIŞIK Lise EV HANIMI
13 SABİT ÇEVİK Üniversite DİN GÖREVLİSİ
14 TAHSİN KOYUNCU Üniversite ESNAF

Kütahya

1 ALİM IŞIK

2 AHMET İÇA

3 ÖNDER KICIROĞLU

4 MEHMET ARMUT

5 OSMAN BARUT

Malatya

1 HASAN TUNÇ

2 SAİME PALANCIOĞLU

3 UBEYT AKÇİN

4 HACI HAKAN KELEŞ

5 ADEM ÖZBAY

6 YAŞAR ÖZER

Manisa

1 SÜMER ORAL

2 ERKAN AKÇAY

3 TURGAY ŞİRİN

4 KADİR DAŞ

5 MANSUR ONAY

6 ZEKİ KAYDA

7 İBRAHİM EMRE

8 ERSOY ARSLAN

9 NURHAN SELÇUK

10 HÜSEYİN TANRISEVSİN

Mardin

1 İZZET ERTEM

2 CENGİZ ÇETİNÖZ

3 FAYSAL BEDİR

4 MURAT KAÇAK

5 İSA BUCAK

6 HAKAN GÜNGÖR

Mersin(İçel)

1 MEHMET ŞANDIR

2 ALİ ÖZ

3 KADİR URAL

4 BEHİÇ ÇELİK

5 AKİF AKKUŞ

6 GÜRCAN KASAP Üniversite KAMU GÖREVLİSİ

7 VOLKAN ŞEKER Yüksek Lisans İŞLETMECİ
8 ALİ RIZA BOZKURT Yüksek Lisans VETERİNER HEKİM
9 HÜSEYİN AKSAN Yüksek Lisans MALİ MÜŞAVİR
10 ABDİL MUSTAFA ÇÖMEZ Üniversite KAMU GÖREVLİSİ
11 ALİ RIZA ÖZDENİZ Yüksek Lisans TIP DOKTORU

Muğla

MEHMET ERDOĞAN Üniversite MÜLKİ İDARE AMİRİ
2 SÜLEYMAN TAŞKIN Lise TEKNİKER
3 SAİM GÜRSOY Üniversite ECZACI
4 FERAT KIRTAŞ Lise ESNAF
5 FARUK ÇAM Üniversite EĞİTİMCİ
6 ŞEVKET TOKUR Üniversite AVUKAT

Muş

GIYASETTİN YILDIRIM Okur Yazar YÖNETİCİ

2 AYDIN KOÇU Ortaokul ESNAF
3 SERACEDDİN SOLHAN Lise SANAYİCİ
4 AYŞEGÜL GÜNAY Ortaokul YÖNETİCİ

Nevşehir

SAHİR SOLMAZ Üniversite SERBEST

2 MEHMET VAROL İlkokul SERBEST
3 SEMRA KILIÇ Üniversite YÖNETİCİ

Niğde

HİKMET BEKİL Yüksek Lisans MALİ MÜŞAVİR

2 HASAN HÜSEYİN ALINAK Üniversite MALİ MÜŞAVİR
3  MAHİDE YARAMIŞ Üniversite ÖĞRETMEN

Ordu

YENER YILDIRIM Üniversite TIP DOKTORU
2 İSMAİL FARUK AKSU Yüksek Lisans KAMU GÖREVLİSİ

3 MEHMET ONUR SARIHAN

4 AHMET ERKAN BİRBEN

5 MUAMMER DEMİR

6 CİHAN ÇEVİRME

Osmaniye

DEVLET BAHÇELİ  Üniversite İKTİSATÇI

2 HASAN HÜSEYİN TÜRKOĞLU Üniversite MÜLKİ İDARE AMİRİ
3 AKİF KÜÇÜKCAN Üniversite TIP DOKTORU
4 İBRAHİM KARAYİĞİT Ortaokul MALİ MÜŞAVİR

Rize

SALİH ZEKİ MAYİ Lise GAZETECİ

2 FATMA SANCAKTUTAN Üniversite ÖĞRETMEN
3 OSMAN CEM KAZMAZ Yüksek Lisans İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ

Sakarya

1 MÜNİR KUTLUATA

2 ENVER TOÇOĞLU

3 RECAİ COŞKUN

4 MEHMET ERDOĞAN

5 OYA ARAPOĞLU

6 ZİHNİ AÇBA

7 GÖKHAN TAŞDEVİREN

Samsun

1 OSMAN ÇAKIR

2 CEMALETTİN ŞİMŞEK

3 İBRAHİM ÖZYER

4 TURAN ÖZ

5 GÜRHAN GÜNDÜZ

6 NERMİN ÜLKER

7 YÜCEL ŞAHİN

8 AHMET YARDIM

9 NURAY YILMAZ

Siirt

MEHMET EMİN DİNDAROĞLU Ortaokul SERBEST

2 HACI OSMAN ALAŞHAN Okur Yazar ÇİFTÇİ
3  PERİHAN EFEOĞLU Üniversite TIBBİ TEKNOLOG

Sinop

METİN OKTAY FINDIK Üniversite ÖĞRETMEN
2 NAZIM DEMİRAY Ortaokul İŞ ADAMI

Sivas

HÜSNÜ YUSUF GÖKALP Üniversite ÖĞRETİM ÜYESİ
2 CEMAL ÇEVİK Üniversite TIP DOKTORU
3 ÜNAL COŞKUN Üniversite MÜLKİ İDARE AMİRİ
4 İSMAHAN AYDIN GÖZE Yüksek Lisans ECZACI
5 MUAMMER DEMİRCİ Lise İŞ ADAMI

Şanlıurfa

MUZAFFER ÇAKMAKLI Üniversite İŞ ADAMI

2 MEHMET KARTAL Lise İŞLETMECİ
3 MAHMUT SUBAŞI Üniversite TIP DOKTORU
4 AHMET KELEŞABDİOĞLU Lise SERBEST
5 AHMET ÇOBAN İlkokul İŞ ADAMI
6 AZİZ ASLAN İlkokul İŞ ADAMI
7 EMİNE AĞAÇ Üniversite EMEKLİ ÖĞRETMEN
8 ÖMER ALTINYÜZÜK Üniversite ÖĞRETMEN
9 ABDULLAH FATİŞTOOĞLU Lise SERBEST
10 FAHRETTİN AKBABA Üniversite MUHASEBECİ
11 MURAT ERDOĞDU Üniversite ELEKTRİK MÜHENDİSİ
12 ÜLKÜ CENGİZ Üniversite MÜTEAHHİT

Şırnak HAKİM ZEYREK İlkokul SERBEST

2 HAKAN ATMACA Üniversite TARİHÇİ

3 ERDAL ÖZDEMİR

4 GÜNDÜZ ÖKTEN

Tekirdağ

1BÜLENT BELEN Lise MALİ MÜŞAVİR

2 HAMDİ BUDAK Üniversite MÜFETTİŞ
3 BELMA KUVANCI Yüksek Lisans İŞ KADINI
4 BAHADIR BAYKAL Üniversite TIP DOKTORU
5 FİKRET YIKILMAZ Doktora OKUTMAN
6 ERGÜN VARDAR Üniversite AVUKAT

Tokat

REŞAT DOĞRU Üniversite TIP DOKTORU

2 CAHİT AÇIKKAPI Üniversite BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ
3 KEMAL OMRAK Üniversite YÖNETİCİ
4 SELDAH KARA Üniversite JEOLOJİ VE MADEN MÜHENDİSİ
5 İBRAHİM TAŞDEMİR Üniversite TIP DOKTORU

Trabzon

1 KORAY AYDIN

2 HALİL MEMİŞ

3 SABRİ SADIKLAR

4 HAYRİYE NURCAN YAZICI

5 RAHMİ ÇOŞKUN

6 ÖNDER DEĞİRMENCİ

Tunceli

MEHMET ZİLFİ AKBULUT Üniversite KAMU GÖREVLİSİ

2 MURAT ŞAHİN Ortaokul TEKNİSYEN

Uşak

METİN DENİZ SAVAŞ Üniversite TIP DOKTORU

2 FİLİZ YÜKSEL Yüksek Lisans TIBBİ TEKNOLOG
3 EMİNE YILDIRIM Üniversite JEOLOJİ MÜHENDİSİ

Van

MUSTAFA  KAÇMAZ Üniversite İNŞAAT MÜHENDİSİ

2 GÜLTEKİN ÇAVUŞOĞLU Üniversite İNŞAAT MÜHENDİSİ
3 ÜMİT AKDAĞ Lise İŞ ADAMI
4 MUSTAFA ALKOÇ Üniversite AVUKAT
5 NAMIK KEMAL YAVUZ Üniversite ECZACI
6 TURGUT LENK Lise İŞ ADAMI
7 MEHMET SALİH ALBAYRAK Üniversite ÖĞRETMEN
8 MEHMET EMİN İNCE Ortaokul ESNAF

Yalova

1 YUSUF BIYIKLI

2 CUMHUR ÜMİT SERPEN

Yozgat

1 MEHMET EKİCİ

2 SADİR DURMAZ

3 MEHMET ALİ ÇAKIR

4 NEVZAT KEMAL ADIBELLİ

Zonguldak

1 İLHAMİ YILMAZ

2 OĞUZ TURHAN

3 SEMİH ÇOLAK

4 AHMET TUNÇ YAVUZTÜRK

5 İSMET KARCI

Haberler