Motivasyon Temelli Emlak Eğitim Programı Başlıyor!

Motivasyon Temelli Emlak Eğitim Programı Başlıyor!

Emlak sektörü duayeni Hilmi Işıkören liderliğinde hazırlanan emlak ofislerine özel ‘Motivasyon Temelli Emlak Eğitim Programları devam ediyor.

Emlak uzmanı Hilmi Işıkören liderliğinde hazırlanan emlak ofislerine özel ‘Motivasyon Temelli Emlak Eğitim Programları devam ediyor.

Program bu kez başarılı emlak ofisleri Century 21 ABC (www.century21.com.tr/abc) ve Century 21 BETA (www.century21.com.tr/beta) için gerçekleştirilecek. Green Park Otel / Bostancı’da yapılacak olan eğitim programının ilk konusu; ‘Daralan piyasalarda emlak işinde başarılı olmanın yolları’.

11 Mart Cuma günü yapılacak ve 17:00’ye kadar sürecek olan eğitim programıyla ilgili Hilmi Işıkören şu açıklamaları yaptı. ‘Emlak danışmanlığı işi yalnızca profesyonel hizmet verebilen uzmanların kazanıp büyüyebileceği bir uzmanlık alanı. Motivasyon Temelli Emlak Eğitim Programlarımız emlak danışmanlarının profesyonelleşmelerine doğrudan yardımcı olan yol gösteren bir rehber niteliğinde. Profesyonelleşme öncelikle bakış açısı ile başlıyor. Olumlu bakış açısı, özgüven artışıyla birlikte plan ve program oluşturmayı kolaylaştırıyor. Hedef ve amaçların belirlenmesinin ardından emlak işine özgü satış/pazarlama tekniklerinin de öğrenilmesi ve içselleştirilmesiyle beraber emlak danışmanlarına dönemsel verilecek koçluk hizmetiyle devam ediyor. Bu kez programımızı 2001 – 2005 yılları arasında başında olduğum Century 21 markasının ikj başarılı ofisi Century 21 ABC ve Century 21 BETA için başlatıyoruz. Program dahilinde her bir eğitimin sonunda katılımcılara katılım belgesi vereceğiz.’ (Emlak Gündemi)

Haberler