Tarkan Kral Tv Müzik Ödülleri ile şov yaptı / Video

Tarkan Kral Tv Müzik Ödülleri ile şov yaptı / Video

Pop müzik yıldızı Tarkan Kral Tv Müzik Ödülleri gecesine aldığı 9 ödülle damga vurdu. Kral Tv Müzik Ödülleri yıldızlar geçidine sahne oldu. Tarkan Kral Tv Müzik ödüllerini silip süpürdü. Video…

Pop müzik yıldızı Tarkan Kral Tv Müzik Ödülleri gecesine aldığı 9 ödülle damga vurdu. Kral Tv Müzik Ödülleri yıldızlar geçidine sahne oldu. Tarkan Kral Tv Müzik ödüllerini silip süpürdü. Video…

Tarkan muhteşem gecede En iyi şarkı (Sevdanın Son Vuruşu), Radyolarda en çok çalınan şarkıcı, En iyi albüm (Adımı Kalbine Yaz), En iyi beste(Sevdanın Son Vuruşu), En iyi klip (Öp / Nadir Bekar) ve En iyi şarkı sözü (Sevdanın Son Vuruşu / Aysel Gürel), En iyi erkek sanatçı ödüllerine layık görüldü. Tarkan Kral Tv Müzik Ödülleri gecesi finalinde sahneye çıktı ve izleyenleri coşturdu. Tarkan daha sonra Sezen Aksu ile birlikte şarkı söyledi.

Geceye damga vuran isimlerden biri de 3 yıl önce hayatını kaybeden Aysel Gürel’in ödülünü almak için sahneye gelen kızı ünlü oyuncu Müjde Ar oldu. Sunucu Tamer Karadağlı, Sevdanın Son Vuruşu adlı şarkı ile en iyi şarkı sözü ödülü alan Aysel Gürel’i anons edince salon büyük bir şaşkınlık yaşadı. Sahneye, annesi Aysel Gürel’in kılığına giren Müjde Ar geldi. Sahneye çıktığında Tamer Karadağlı’yı dudağından öpen Müjde Ar, yaptığı konuşmayı da “Bu canım dünyada kavgayı bir kenara bırakın, sevişin, sevişin, sevişin” diyerek noktaladı.

Tedavisine Almanya’da devam edilen İbrahim Tatlıses’in beklenen telefon bağlantısı ise gerçekleştirilmedi. Yaşam Boyu Onur Ödülü alan İbrahim Tatlıses’in doktorları, sanatçının canlı yayına bağlanmasına izin vermedi.

Tarkan Kral Tv Müzik Ödülleri Törenine damga vururken diğer ödüller de şöyle: Rengarenk ve İstanbul gibi şarkılarıyla büyük sükse yapan Sertab Erener en iyi kadın şarkıcı ödülüne layık görülürken en iyi grup ödülü Gripin’e gitti. Tarkan’ın Sevdanın Son Vuruşu adlı şarkısının aranjörlüğünü yapan Ozan Çolakoğlu da bu dalda ödül aldı. En iyi proje ödülü ise 130 BPM ile Ozan Doğulu’ya verilirken en iyi çıkış yapan şarkıcı Berkay oldu. Mustafa Ceceli ve Elvan Günaydın’ın seslendirdiği Eksik adlı şarkı en iyi düet olarak seçilirken en iyi film müziği ödülünü Çok Filim Hareketler Bunlar kaptı. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ise En iyi özgün dizi müziği ödülüne sahip olurken en iyi remix ödülü O Kız adlı şarkıyla Suat Ateşdağlı’ya, dijital satış ödülü Mustafa Ceceli’ye, radyolarda en çok çalınan şarkı ödülü Ziynet Sali / Rüya’ya verildi.

Orhan Gencebay ise Meslek Onur Ödülü ile onurlandırıldı. Müziğin Pırlantası ödülü Minik Serçe Sezen Aksu’ya verilirken Nev Türk Sanat Müziği, Kubat da Türk Halk Müziği özel ödüllerine layık görüldü.

[media id=1302 width=610 height=340]

 • gs

  tarkan megasıtar oldugu için kral tv üdül vermiş emre aydına hasızlık yapıldı

 • gs

  rarkan kral tviye para verip almış ödüleri emre aydın almaliydi

 • gs

  neferet ediyorum kral tv den emre aydından özür disin

 • gs

  emre aydına haksızlık yapıldı

 • Tuba

  Yha tarkan gayet başarılı ama bu kadarıda fazla değil mi???

 • özge

  helal tarkanıma az bile o ödüller ona hakkını verio tek kelimeyle megastar

 • fb

  bence tarkana verilen hakaretler yanliş yuh diyommmmmmmmmmmmmmmmmm

 • fb

  tarkan ödulunu hak ettı

 • bla bla

  saçmalayın yaa tarkan nerde emre aydın nerde…ne zaman coşturdu bu kadar emre ve ne zaman şarkıları tarkan gibi ezbere bilindi yıllarca hit olmaya aday oldu..

 • mustafa kale

  tarkan gıbı kımse olamaz emre aydın kımmıslan tanımıyorum bıle

 • levent

  emre aydın ve bütün sanatçılar çok başarılılardı ama şöle bir gerçek var tarkan dan daha başarılı değillerdi şahsi görüşüm

 • Esma

  Tarkan hak ediyo du Kim ne Derse desin TARKAN bitane Emre aydın ‘ Da Kimmiş Be

 • tuğçe

  bence tarkan bu ödüllü hak etti ve aldıı emre aydında kimmiş tarkanın yanında bence seni seviyorum TARKAN…….

Haberler