Tatil için İbiza’yı tercih eden ünlüler

Tatil için İbiza’yı tercih eden ünlüler

2016 yılında büyük bir patlama yaşayan İbiza Adası, bir çok ünlüyü misafir ediyor. Masmavi suları, tarihi dokusu, müthiş doğayasıyla herkesi kendine hayran bırakan İbiza Adası, kültür ve eğlenceyi bir araya getiriyor. Plajlarıyla, gece kulüpleriyle, partileriyle festivalleriyle adeta tam bir eğlence merkezi haline gelen İbiza son yıllarda aşırı rağbet görmeye başladı. Özellikle ünlüler tarafından tercih edilen Ada’yı hangi ünlülerin tercih ettiğini sizler için belirledik.

Burcu Esmersoy ve sevgilisi de İbiza Adası’nı tercih etti.

burcu-esmersoy-ibiza
Güzel sunucu Burcu Esmersoy ve The House Cafe genel müdürü ile ortağı Tuna Aksu ile birlikte, İspanya‘nın gözde tatil bölgelerinden İbiza Adası’nı tercih etti.

Wesley Snejder’in eşi Yolanthe Cabau’da İbiza’ya gitti

yolanthe-ibiza
Galatasaray’dan ayrılacağı yönünde konuşulan yıldız futbolcu Snejder’in karısı Yolanthe Cabau tatil için İbiza’ya gitti.

Şeyma Subaşı Mikonos’tan ayrılıp İbiza’ya geçti

Tatiline Mikonos’ta başlayan Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’nın eski eşi olan Zeynep Ilıcalı’nın da Mikonos’ta olması nedeniyle Yunan adalarından erken ayrıldı. Mikonostan ayrılan Seyma Subaşı rotasını İbiza‘ya çevirdi.

seyma-subasi-ibiza

Neslişah Alkoçlar ve Engin Altan Düzyatan çifti İbiza’yı seçti

Ünlü oyuncu ve sunucu Engin Altan Düzyatan, eşi Neslişah Alkoçlar Düzyatan ve oğlu Emir Aras ile birlikte yurtdışı turuna çıktılar. Fransa‘da tatil yapan Düzyatan ailesi daha sonra rotalarını Amerika‘ya çevirdiler. Ünlü çiftin yeni tatil noktaları ise İbiza Adası oldu.

neslisah-ibiza

Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı İbiza sahilleride

Geçtiğimiz günlerde Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı çifti Mykonos‘da tatil yapan ünlü çift, şimdide İspanya’nın en popüler tatil kenti olan İbiza’nın ateşli kumunda, deniz ve güneşin tadını çıkarmaya gittiler.
ozge-ulusuyor-ibiza

Hot-Affiliates Reklamları
Haberler