Tuğçe Kazaz’dan ‘tuhaf’ terör açıklaması

Tuğçe Kazaz’dan ‘tuhaf’  terör açıklaması

Son dönemde yaptığı çıkışlarla adından sıkça söz ettiren Tuğçe Kazaz, Ankara’daki hain saldırı için siyasileri sessiz kalmakla şuçladı Paramparça dizisinden örnek verdi.

Son dönemde yaptığı çıkışlarla adından sıkça söz ettiren Tuğçe Kazaz, Ankara’daki hain saldırı için siyasileri sessiz kalmakla şuçladı Paramparça dizisinden örnek verdi.

Ankara’da yaşanan olaylara Tuğçe Kazaz’dan yorum geldi. Kazaz, ”Siyasilerin sessiz kaldığı, hainlerin basın özgürlüğü adı altında hainliklerine özgürlük istediği, dış politikada sıkışan devletlerin, dinsiz imansız grupları destekleyerek masumları katlettiği terör.” dedi

CumCuma’nın haberine göre; Kazaz’ın çok konuşulacak açıklamaları şu şekilde:

Yaşadığımız toplumda olumsuz örnekler altında aslında her yerde bir terör yaşandığını da belirten Tuğçe Kazaz, ”Kadına şiddet ve tecavüzün had safhaya çıktığı terör. Anlaşmazlıklar sonucu diziden ayrılan Nurgül Yeşilçay’ın cinsiyeti kullanılarak, sözde adamlığa başvuran Petekkaya tarafından, reytingleri arttırmak üzere uygulanan terör.

Sırf, Erdoğan ve başkanlık sistemi gelmesin diye hendekçiler ile birleşen Cumhuriyetçilerin uyguladığı terör. Hayatımızın her alanına sirayet etmiş terör. İnsanların, birbirlerinin inançlarından ya da fikirlerinden dolayı saldırganlaşarak ve ötekileştirerek düşüncelerini ifade ettikleri terör.

Bir milletin kaderini değiştirmeyi engellemeye çalışan terör. Siyasilerin çıkarları uğruna, teröre karşı ortak ve dik duruş sergileyemedikleri ve masumların katledilmesine göz yumdukları terör. Böylesi acımasızca bir katliamdan sonra bile birleşemeyerek siyasi rant peşine düşmüş olanların uyguladıkları terör.

Kalplerimizi, ruhlarımızı ve beyinlerimizi istila eden terör. Amerika’nın bildiği ve sadece kendi vatandaşlarını İngilizce olarak uyarıp, masumların ölümüne göz yumduğu terör. İnançları özgürce yaşamanın önüne geçen terör. Çıkar kavgasında masumiyetin, sevginin, şefkatin, merhametin ve özgürce yaşama hakkının katledildiği terör ve daha niceleri…

Ruhlarımızın, fikirlerimizin, inançlarımızın, sevginin, şefkatin, merhametin ve umutlarımızın başı sağ olsun.”

Haberler