Vodafone Red Harbiye konserleri başlıyor

Vodafone Red Harbiye konserleri başlıyor

Büyük bir heyecanla beklenen Vodafone Red Harbiye Açıkhava Konserleri, 16 Haziran’da başlıyor.

Büyük bir heyecanla beklenen Vodafone Red Harbiye Açıkhava Konserleri, 16 Haziran’da başlıyor.

Vodafone Red Harbiye Açıkhava Konserleri, 16 Haziran’da başlıyor. 25 Haziran’a kadar devam edecek olan konser serisinin açılışını Duman grubu yapacak. Etkinlik kapsamında sırasıyla Şebnem Ferah, MFÖ, Teoman ve Kenan Doğulu da sahneye çıkacak.

Vodafone Red’liler Vodafone Red Harbiye Açıkhava Konserleri biletlerini %20 indirimli alıyor.

“Vodafone Red Harbiye Açıkhava Konserleri” ile İstanbul’da yaz gecelerine damga vuran etkinliklere ev sahipliği yapan Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde, müzik dolu akşamlar yaşanacak!

16-25 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan konserlerde, performanslarıyla küçük büyük herkesin beğenisini kazanan, Türkiye’nin en önemli sanatçıları onbinlerce müziksever ile buluşacak.
“Vodafone Red Harbiye Açıkhava Konserleri”, şarkıları dillerden düşmeyen Duman grubuyla start verecek. Yıldızlar altındaki konserler dizisi, Türk Rock Müziği’nin güçlü kadın vokali Şebnem Ferah ile devam edecek.

Eğlenceli sahnesiyle Türk Pop Müziği’nin efsane grubu MFÖ, şarkılarını yüzlerce seyirciyle birlikte söyleyecek! Ardından mikrofon, her şarkısıyla hit olan Teoman’da olacak!

Vodafone Red Harbiye Açıkhava Konserleri’nin finalini ise şarkıları dillere pelesenk olan Kenan Doğulu yapacak! Doğulu, bu konser için hazırlanan özel repertuarıyla, müzik ve eğlence dolu bir performans sunacak.

Vodafone Red Harbiye Açıkhava Konserleri’nin etkinlik takvimi:
16 Haziran 2016 Perşembe Duman
18 Haziran 2016 Cumartesi Şebnem Ferah
19 Haziran 2016 Pazar MFÖ
24 Haziran 2016 Cuma Teoman
25 Haziran 2016 Cumartesi Kenan Doğulu

  • Tuğçe G.

    18 ay önce İphone 4S kontratlı paketi ile üye olduğum Vodafone Red, yurt dışı kullanım haklarını kendi kendine değiştirmiş olup. 15 dk yurtdışı dk kullanımı için 150 TL ekstra fatura çıkarmıştır. Tarifeniz yurt dışında da geçerli deyip sözleşme imzalayan, reklam yapan Vodafone, daha sonradan günlük 9,90 pasaporta kayıt olmanız gerek diye bir şey çıkarmış. Siz de nasıl olsa dakikalarım geçerli sanıp hiçbir paket almadığınızda dakikası 10 TL ye konuşuyorsunuz.

  • Hasan

    Haziran faturası 10 tl+ gelince, itiraz ettim ve yanıt olarak yurtdışı kullanımı verildi. Yurt dışına çıkmadığımı, Fethiye’de olduğumu söyleyince, Yunanistan üzerinden bir günlük kullanım yaptığım ve faturanın doğru olduğu belirtildi.

    Konunun saçmalığını (yurt içinde, yurtdışı kullanımı?) açıklamak ve anlatamamak bir yana, müşteri hizmetlerinin son görüşmede “Derdiniz 10 tl mi?” diye sorması tuz biber oldu.

    Yetkili ile görüşmeyi ısrarla talep etmeme karşın arayan soran yok henüz. Vodafone’un mükemmel Red ayrıcalıkları, sizi böyle gerçeküstü durumlarla karşılaştırabiliyor. Vodafone’u en kısa sürede değiştirecek olsam da, halen birinin aramasını ve 10 tl’nin hesabını sormayı bekliyorum.

Haberler