FutbolManşetSadece NationalTurk'deSpor

“Alves’i Atletico Madrid’in hocası tanımıyordu bile” / Beşiktaş Haberleri

Beşiktaş’ta Portekiz çetesi Kayserispor maçıyla birlikte yerlebir olurken daha forma giyemeyen Julio Alves hakkında çarpıcı bir gerçek ortaya çıktı. / Beşiktaş Haberleri

NTV Spor’da Bülent Yüksel’in sunduğu “13” programına bağlanan Milliyet gazetesi İspanya muhabiri Mehmet Çiftçi, Beşiktaş’ın bonservisinin yarısına 3.2 milyon euro verdiği Julio Alves hakkındaki şok bir gerçeği ortaya çıkardı. Mehmet Çiftçi, Beşiktaş’ın Atletico Madrid B takımından transfer ettiğini açıkladığı Alves’in, takımın teknik direktörü tarafından bile tanınmadığını söyledi.

İşte Mehmet Çiftçi’nin Bülent Yüksel’e yaptığı açıklamalar;

“FIFA’nın Mendes’e dava açmasının sebeplerinden biri Beşiktaş’ın Alves transferi. Öncelikle onu belirteyim. Beşiktaş Alves’i Atletico Madrid B takımından transfer ettiğini açıkladığı gün ben hemen Atletico Madrid B takımının Teknik Direktörünü aradım. Alves’in nasıl birisi olduğunu sordum. Ne dedi biliyor musunuz? “Alves mi? Alves kim. Bende öyle bir oyuncu yok” dedi bana. Ondan sonra akşama doğru bir haber geliyor. Acil olarak Portekiz’den Atletico Madrid’in B takımına transfer ediliyor. Türkiye’de Atletico Madrid’ten transfer edildi denilen futbolcu Atletico Madrid B takımında oynamıyor. Akşam saatlerinde transfer ediliyor, bir saat sonra da Beşiktaş’a veriliyor yarısı 3 milyon euroya.”

Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı