FutbolManşetSpor

Chelsea’den Arda Turan için 14 milyon! / Galatasaray Transfer Haberleri

Fatih Terim’in ısrarla takımda tutmak istediği Arda Turan konusunda şok bir gelişme yaşandı. Chelsea 14 milyon euro teklif etti, Galatasaray yönetimi ne yapacağını şaşırdı. / Galatasaray Transfer Haberleri..

Atletico Madrid’in transfer etmekten vazgeçtiği Arda Turan için Chelsea 14 milyon euroluk resmi teklifini Galatasaray yönetimine sundu. Sabah gazetesinin haberine göre daha önce Galatasaray’da kalacağını açıklayan Arda Turan bu teklifin ardından İngiltere’ye gitmek istediğini yönetime bildirdi. Arda Turan’ın gitmek istediğini söylemesinin ardından yönetim ve Fatih Terim’in milli futbolcuyu ikna etme çabaları da yeniden başladı.

Arda’nın menajer Ahmet Bulut ile bir araya geldiği ve “Böyle bir fırsat insanın ayağına her zaman gelmez. Fatih hoca takımda kalmamı çok istiyor ama Chelsea’ye hayır denmez ki” ifadesini kullandığı öğrenildi. İstediği yıldız transferlerini bir türlü yapamayan Galatasaray yönetimini Arda’yı ikna edememesi halinde daha zor günler bekliyor.

Bağlantılar

2 Yorum

  1. kesinlikle arda gitmeli ve fenerbahçeye gitse’bile hiç üzülmem çünkü artık galatasaraya verecek hiç birşeyi kalmamış.gitmek arda için en doğrusu

  2. Arda gibi bir futbolcu tartışmasız kaçırılmaz. fakat Gönlü chelse gibi bir takımda oynamak istiyorsa gönderilmeli GS için daha hayırlı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı