FutbolGündemManşetMedyaSon DakikaSpor

Yıldırım’dan üyelere SMS; Bu bir seçim değil, 3 Temmuz’la hesaplaşma!..

aziz-yildirim-dan-kongre-uyelerine-sms-1

Yıldırım’dan üyelere SMS; Bunun bir seçim olmadığını, 3 Temmuz’la hesaplaşmanın ta kendisi olduğunu biliyorsunuz!.. Fenerbahçe’de hafta sonu yapılacak kongre öncesi adayların çalışmaları sürüyor. Başkan Aziz Yıldırım, kongre üyelerine bir kısa mesaj göndererek, katılım çağrısı yaptı / Fenerbahçe Haberleri

Fenerbahçe’de hafta sonu yapılacak kongre öncesi adayların çalışmaları sürüyor. Başkan Aziz Yıldırım, kongre üyelerine bir kısa mesaj göndererek, katılım çağrısı yaptı. Ntvspor’un haberine göre, kongre üyelerinin cep telefonlarına gönderilen mesajda; Büyük Fenerbahçe’nin kongre üyeleri… Sizler oylarınızla büyük Fenerbahçe’yi yarattınız. Aziz Yıldırım ve arkadaşlarını özgür kıldınız.

Aslında siz seçiminizi yapmıştınız ama izin vermediler. Fenerbahçe’nin büyük kongresini mahkemelere taşıdılar, oylarınızı sorguladılar. Sizi yeniden seçime zorladılar. Sizler bunun bir seçim olmadığını, 3 Temmuz’la hesaplaşmanın ta kendisi olduğunu biliyorsunuz. Kongreye gelin, oyunuza ve Fenerbahçe’ye sahip çıkın. Saygılarımla, Aziz Yıldırım.”

ifadeleri kullanıldı.

Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı