FutbolManşetSpor

Aziz Yıldırım: Trabzonspor’un Beşiktaş ve Galatasaray’la maçlarına bakın

Aziz Yıldırım: Trabzonspor’un Beşiktaş ve Galatasaray’la maçlarına bakın… Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, şike davasının üçüncü gününde bomba gibi açıklamalar yaptı.

Silivri Cezaevi’nde görülen 3. duruşmaya verilen arada davanın tutuklu sanıklarından Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, basın mensuplarına ilginç sözler sarf etti. Salı günü Çağlayan’da savunmasına başlayacağını dile getiren Aziz Yıldırım, “Orada konuşacağım orada dinlersiniz. Öyle bir savunma yapacağım ki hepiniz şaşıracaksınız” dedi.

Aziz Yıldırım, soruşturmanın şikeyle alakası olmadığını iddia ederek “Sadece şike olsaydı diğer takımlar da olurdu. Bu işin arkasında başka hadiseler var. Araştırın, çalışın biraz. Tapeleri dinliyorsunuz. Bunlarda ne var niye yazmıyorsunuz? 6222 sayılı kanunun içinde neler var. Arkasında yazanlara bakın sadece şike ve teşvik yok. Bizi haksız kazanç sağlamak ve dolandırıcılıktan tutukladılar. Bırakın bu şike işini. Bu hadise sadece şike hadisesi değil” diye konuştu.

Geçen sezonla ilgili iddiaları da hatırlatan Yıldırım, “Galatasaray-Trabzonspor, Beşiktaş-Trabzonspor maçlarına bakılsın. Neden bu maçlar incelenmiyor?” dedi.  Galatasaray ve Beşiktaş taraftarlarının, Trabzonspor ile takımlarının yaptıkları maçlar öncesi, Fenerbahçe’nin şampiyon olmaması için kendi takımlarının Trabzonspor’a yenilmesi yönünde SMS attıklarını öne süren Yıldırım, “’30 bin kişi mesaj atmış. Galatasaray Başkanı da söyledi ama bunu kimse dikkate almadı” ifadelerini kullandı.

Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı