GündemManşetSon DakikaTürkiye

Bağcılar’da katliam! Ailesinden 6 kişiyi öldürüp intihar etti!

İstanbul’un Bağcılar ilçesinde dün akşam dehşet yaşandı. 36 yaşındaki Engin Sargık 7 çocuğu, eşi ve kardeşini kurşuna dizdikten sonra intihar etti. Olayda Engin Sargık’la birlikte 7 kişi hayatını kaybetti… / Bağcılar’da katliam! Ailesinden 6 kişiyi öldürüp intihar etti!

Alınan bilgilere göre dün gece saatlerinde meydana gelen olayda tekstil işiyle uğraşan Engin Sargık (36), henüz öğrenilemeyen nedenle cinnet getirdi. Engin Sargık, eşi Sacide (38), çocukları Suzan (17), Salih (16), Sevda (15), Gülcan(14), Ercan (11), Erhan (8), Abidin (5) ile kardeşi Bayram Sargık’ı silahla başlarından vurdu. Engin Sargık son kurşunu da kendi kafasına sıktı.

Sevda, Suzan, Salih ve Bayram Sargık olay yerinde, Gülcan ve Abidin Sargık ise kaldırıldıkları hastanede hayatını kaybetti. Engin Sargık’ın da beyin ölümünün gerçekleştiği, diğer yaralıların durumlarının ağır olduğu öğrenildi.

Basın mensuplarına tepki gösteren akrabalar, polis aracıyla karakola götürülerek ifadelerine başvuruldu. Barbaros Mahallesi Muhtarı Tuncay Fırat “2-3 yıldır mahallede oturuyorlardı. Bir sıkıntılarını görmedik. Sakin bir kişiydi” dedi.

Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı