GündemManşetPolitikaSon DakikaTürkiyeYaşam

Başbakan Erdoğan’ı alnından öptü!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Mavi Marmara gemisiyle Gazze’ye giderken İsrail saldırısında yaralananları Ankara’daki Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ziyaret etti.

Burada açıklamalarda bulunan Başbakan Erdoğan “Dün gece yarısı gerek hastalarımız gerekse herhangi bir olaya maruz kalmadan ülkemize dönen vatandaşlarımızın bir kısmı İstanbul’a, yaralı olanlar Ankara’ya getirilmek suretiyle Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Hepsini ziyaret ettik. Gerek yoğun bakımdaki gerekse diğer kardeşlerimizi iyi gördüm. Hepsine şifa diliyorum. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Onlara yapılan işkenceyi kendilerinden dinlemek suretiyle çok daha iyi anlamış olduk. Bütün hukuki haklarımızı kullanacağız. Diğer 32 milletten insanların da hayatları bu kadar ucuz değil. Bu saldırının bedelini İsrail her hâlükârda ödemek durumundadır. Şu anda hukuk çerçevesi içinde diğer ülkelerin hükümet başkanlarıyla da koordineli olarak takipçisi olacağız” diye konuştu.

Saldırıda yaralanan ve Türk doktorlara, “Beni İsrail’de bırakmayın. Türkiye’ye götürün” diyen İrlanda vatandaşı Almahti Alharati, Erdoğan’ı alnından öperek teşekkür etti.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 53) Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 94)
Bağlantılar

Bir Yorum

  1. yiyemeyeceği ayvayı ısıran adam mide fesadından gider.israil bu naneyi yedi yemesine de bakalım nasıl çıkartacak?tavsiyem “METSİL”kullansın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı