AfrikaDünyaGündemManşet

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Somali ‘ye gitti

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 02.00’de özel uçak ‘ANA’ ile Somali’ye gitti.

Tayyip Erdoğan’a eşi Emine Erdoğan, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez eşlik etti.

Tayyip Erdoğan’ı havalimanında Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve diğer yetkililer uğurladı.

İşadamı ve ünlü isimler de Somali ‘de

Somali ‘ye giden Türk Hava Yolları’na ait Ordu isimli uçakta ise AK Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, İTO Başkanı Nevzat Yalçıntaş, sanatçılar Ajda Pekkan, Sertap Erener, Muazzez Ersoy, Nihat Doğan, gazeteciler ve koruma ekibi ve bazı milletvekilleri de yer aldı.

Hot-Affiliates Reklamları

Bağlantılar

2 Yorum

  1. bu adamı neden bu kadar yüceltiyolar.zamanında hapıste yatmıs birisi…ilk önce kendı cebiniş doldurdu sonra da sülalesinin.ama bizim milletimiz 1 torba kömüre oy satıyor.yarın bu millet aclıktan topragını sonra da vatanını satar.basbakan bu milleti böyle alıstırmayın.yarın basbakanlık yapacak tr bile kalmaz.

  2. zamanında ipi cekmeyenler şimdi millet için uğraşanlara başbakanımıza dil uzatmasın,herkez yerini ve haddi bilsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı