GündemManşetPolitika

BBP yerel şeçim çalışmalarına başladı

BBP yerel şeçim çalışmalarına başladıBBP Elbistan İlçe Teşkilatı,2014 yılında yapılacak yerel seçimler için çalışmalarını başlattı.

Bu amaçla düzenlenen geniş katılımlı toplantıda konuşan BBP İlçe Başkanı İbrahim Kılıç, “Bu toplantının amacı, hem yeni seçilen yönetim kurulumuzla meşveret ekseninde buluşma hem de yaklaşan yerel seçimlerde BBP’nin Elbistan’da ortaya koyacağı tavırdır. Bugün itibariyle Elbistan’da yerel idareler seçiminin startını veriyoruz. Yeni yapılanmamız ve yeni kadrolarımızla, Alperen gençliğimizle, kadın kollarımızla Elbistan’a hizmet yarışında bizlerin de olacağını duyuruyoruz.” dedi.

BBP’nin kurulduğu günden bu yana dürüst, ilkeli ve seviyeli siyasetinden taviz vermediğini söyleyen İlçe Başkanı Kılıç, “Memleket meselelerinde daimi olarak poizitif politikalar üretmiştir. Türkiye çevresinde gelişen bütün müspet hizmetlere hep destek olmuş, menfi yapılanmaların karşısında durmuştur. Merhum genel başkanımız, liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun bizlere bıraktığı emanet de işte bu minval üzerinde gitmektedir. İnşallah çıktığımız bu yolda başarılı olacağız. Oligarşik yapıların, para güçlerinin getirdiği neticeye bakmadan, doğru bildiğimiz yolda dimdik yürüyeceğiz. Bizler zaferle değil, seferle yükümlü insanlarız.” şeklinde konuştu.

BBP Elbistan İlçe Teşkilatı İcra Kurulu’nda şu isimler bulunuyor: İbrahim Kılıç (Başkan), A.İhsan Cırık (Başkan Yardımcısı), Ahmet Hocaoğlu (Başkan Yardımcısı), Ali Özgen (Sekreter), İdris Yalçın (Muhasip), üyeler Muharrem Kılıç, Rahmi Kuş, Mehmet Yılmaz ve İrfan Ceren.

Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı