FutbolGündemManşetSon DakikaSpor

Beşiktaş Allan McGregor için yeni teklif yaptı / Beşiktaş Transfer Haberleri

Kaleci konusunu 18 Temmuz’a kafdar çözmeye çalışan Beşikta’ta ibre yeniden İskoç Allan McGregor’a döndü.

Savunma problemini Tomas Sivok’la yeniden sözleşme imzalayarak çözen Beşiktaş’ta kaleci konusu bu hafta çözülmeye çalışılacak.Teknik Direktör Samet Aybaba’nın ısrarla istediği Nice kalecisi Ospina için istene yüksek bonservis bedeli nedeni ile ibre yeniden Galskow Rangers ve İskoçya milli takım kalecisi Allan McGregor’a döndü ancak McGregor’un Türkiye’ye gelme konusuna sıcak bakmaması bu tarsnferi zora sokuyor.

Özellikle Transfer komitesi başkanı Ahmet Kavalcı McGregor’u transfer etmeyi çok istiyor bu yüzden Siyah Beyazlı kulüp İskoç kaleci için önerilen transfer bedelini 1.500.000 Pound’dan 1.800.000 Pound’a çıkardı Allan McGregor ise bu paranın yarısını sözleime sonrası peşin kalan miktarıda haftalık 35.000 pound olarak ödenmesini istiyor. Bunun altında yatan neden ise Miller ve Boyd’un McGregor’a Türkiyede paranı ödemezler demesi.

Kaleci McGrgegor transferinin bu hafta sonu bitmesi beklenirken İskoç file bekçisi Beşiktaş’ın son teklifini kabul ederse önümüzdeki hafta başında İstanbul’a gelerek imza atıp daha sonra Siyah Beyazlı takımın Avusturya kampina katılması bekleniyor.

Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı