FutbolGündemManşetSporTürkiye

Beşiktaş Başkanını seçiyor!

serdaradali-fikretormanBeşiktaş Genel Kurulu 35. Başkanını seçmek için birazdan Akaretlet Spor ve Kültür Kompleksinde toplanıyor.

Tüzükte yapılan değişikliğin ardından kısa süre içinde Olağanüstü Genel Kurul’a gitmek zorunda kalan Beşiktaş Kulübü birazdan 35. başkanını seçecek.

BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi’nde, saat 10:00′da başlayacak kongrede, adaylar Fikret Orman ve Serdal Adalı yarışacak. Uluç Gürkan’ın yöneteceği genel kurulda Fikret Orman ve Serdal Adalı son kez genel kurul üyelerine karşı projelerini bahsedecek. Saat 17:00′de sona erecek olan oy kullanma işlemi, adayların anlaşması halinde kongre başkanı tarafından bir süre daha uzatılabilecek. İstanbul’un hem Anadolu, hem de Avrupa yakasında oturan üyeler için, sabah saatlerinde kongre salonuna servisler kaldırılacak.

Fikret Orman’ın yönetim kurulu listesi : Ahmet Nur Çebi, Ahmet Kavalcı, Deniz Atalay, Umut Güner, Yalçın Kaya Yılmaz, Melih Sami Esen, Metin Albayrak, Ahmet Ürkmezgil, Faik Akdil, Erdal Torunoğulları.

Serdal Adalı’nın yönetim kurulu listesi : Murat Aksu, Mekki Başak, Nafi Güral, M.Murat Akdoğan, Ali Vural Ak, Merdan Araz, Adem Yılmaz, Doğan Küçükemre, Uğur Fora, Melih Aydoğdu

Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı