FutbolGündemManşetSon DakikaSporTürkiye

Beşiktaş Kongresinde Başkan Adayları Konuştu

BESIKTAS 2013 YILI OLAGAN IDARI VE MALI GENEL KURUL TOPLANTISIBeşiktaş 35. Başkanlık seçim kongresi Saat 10:00 itibari ile başladı.

Başkan Adaylarından ilk önce Fikret Orman kısa bir konuşma yaptı. Fikret Orman “Bugün Babalar Günü herkesin babalar Günü kutlu olsun. Süleyman Seba bizim babamız. Çok kısa konuşacağım. Biz ne yaptığıysak Beşiktaş için yaptık. Transferler konuşuluyor, yeni stat konuşuluyor. ben bugünlere gelmemizi sağlan yönetici arkadaşlarıma teşekkür ederim. çok uzatmayacağım. Centilmence, adil ve beşiktaş’a yakışan bir seçim olsun” diyerek sözlerini tamamladı.

Daha sonra kürsüye çıkan Serdal Adalı ise “Aslında bugün çok uzun metinler yazdım. Beğenmedim yırttım bir daha bir daha yazdım. Türkiye’nin en büyük kulübünün başkanlığına adayım. Sizlerin kardeşi olarak asil kulübümüze 17 ay görev yaptım. Bana sahip çıktınız. Her zaman arkamda sizlerin gücünü hissettim. Ben de Beşiktaş’a hizmet etmek için çabaladım. Sonra başımıza talihsiz bir olay geldi. Özgürlüğümden mahrum olduğum zaman bile Beşiktaş’la yattım Beşiktaş’a uyandım. Hep dik durdum, durmaya da devam edeceğim. Alttan yargıtay dedikodularından

Ben ihale yolsuzluğundan, devleti soymaktan cezaevinden yatmadım. Gel dediler geldim. Yüreği olan varsa gelsin dediler geldim. kan ve gözyaşı vaddetmiyorum. Sizden helallık almaya geldim. Hepinizden Allah razı olsun” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı