FutbolGündemManşetSpor

Quaresma’da heyecanlı bekleyiş

Quaresma ile yatıp Quaresma ile kalkan Beşiktaş’ta yeni gelişmeler yaşanırken taraftarların heyecanlı bekleyişi sürüyor.

Transfer için Siyah-Beyazlı yönetimi zorlayan yeni gelişme ise Portekizli futbolcunun bir anda kendini İnter’de ispat etme düşüncesine kapılması.

Alınan bilgilere göre Quaresma bu hırsı nedeniyle İnter yöneticileriyle görüşmeler yapıyor ve İtalyan takımında kalmak istiyor.

Quaresma üç kupanın primi olan 3 milyon Euro’yu talep ediyor, Çizme ekibi ise Beşiktaş’a vermeyi planladığı yıldız oyuncuya ödeme yapmaya pek yanaşmıyor. Ayrıca teknik direktör Jose Mourinho’nun Real Madrid’le anlaşması da İnter’in 1 numaralı gündem maddesi. Bu nedenle Beşiktaş-İnter görüşmeleri şimdilik sekteye uğramış gibi. Mourinho’nun neden olduğu rötara rağmen İtalyanlar’ın “Öncelik sizde” garantisi vermesi Kartal’ın en büyük kozu.

Yıldırım Demirören ve ekibi ise İtalya’daki gelişmeleri yakından takip ediyor. Yönetim gibi Siyah-Beyazlı taraftarlar da tüm bu gelişmeleri ciddi şekilde izliyor.

TARAFTAR HEYECANLA BEKLİYOR

Quaresma’nın transferiyle tekrar hayata dönmeyi planlayan Beşiktaşlı futbolseverler de resmen geri sayıma geçti, Q7’nin İstanbul’a ineceği günü bekliyor. Teknik direktör Mustafa Denizli ise sezonun erken açılacak olması nedeniyle transfer gelişmelerinin daha hızlı ilerlemesi için yönetimin atacağı adımları takip ediyor.

FORMALAR İÇİN HER ŞEY HAZIR

Öte yandan Pazarlamadan sorumlu yönetim kurulu üyesi Hakan Aksoy, Quaresma formaları ile Q7 ürünleri için gerekli hazırlıkları yaptıklarını ve transfer komitesinden gelecek telefonu beklediklerini söyledi.

Quaresma transferindeki son gelişmeleri anlatan Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Aksoy; Portekizli futbolcunun sözleşmesi üzerine pazarlıkların devam ettiğini, transferde büyük aşama kaydedildiğini söyledi.

Haber 1903′e açıklamalarda bulunan Aksoy, son noktanın Quaresma’nın Beşiktaş’ın teklifini kabul etmesi ile konacağını belirterek “Quaresma’nın fiyat arttırması sonuca ulaşmamızı biraz geciktirdi. Sanıyorum o da Türkiye’deki haberlerden ve taraftarın kendisini çok istemesinden etkilenerek daha fazla para kazanmak istiyor. Şu an menajeri ile yöneticilerimiz arasındaki görüşmelerimiz sürüyor. En kısa zamanda bir sonuç alanacaktır. Ama bu konu ile ilgili en doğru bilgiler transfer komitesinde yeralan yöneticilerimizde. Biz kendi üzerimize düşen görevlere bakıyoruz. Ben Hakan Aksoy olarak Quaresma transferinde pazarlama ile ilgili üzerime düşen sorumluluğu yerine getiriyorum. Transferin gerçekleşmesi halinde taraftarlarımıza en kısa sürede Q7 formalarını ve ürünlerini ulaştırmak için gerekli hazırlıkları yaptık. Artık transfer komitesinden gelecek telefonu bekliyoruz.” dedi.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 103)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı