FutbolManşetSpor

Cenk Gönen’i Beşiktaş kaptı

Hakan Arıkan’la sözleşme yenileyen Beşiktaş, kaleye bir takviye daha yaparak Denizlispor’un 22 yaşındaki kalecisi Cenk Gönen’in işini bitirdi.

Siyah-Beyazlı kulübün Cenk için Denizlispor’a 1 milyon Euro+Emre Özkan’ı vereceği öğrenildi. Rüştü Reçber’in, “Gelecek vaat eden bir kaleci. Beşiktaş’a çok faydalı olur. Alınmasında yarar var” sözleri üzerine harekete geçen Beşiktaş yönetiminin genç kaleci için Denizlispor ile görüştüğünü, yeşil-siyahlı kulübün başkanı Ali İpek de doğruladı.

Denizlispor Başkanı Ali İpek ile Beşiktaş yöneticileri arasında bir süredir devam eden görüşmelerin bugün olumlu sonuçlandığı belirtildi.

Denizlispor Kulübü Başkanı Ali İpek, konuyla ilgili olarak, kesin anlaşmanın henüz olmadığını, görüşmelerin devam ettiğini belirterek, “Fenerbahçe ve Beşiktaş, Cenk için uğraşıyor. Kesin bir anlaşma yok ancak Beşiktaş’ın transfere daha yakın olduğunu söyleyebilirim” dedi.

BORSAYA BİLDİRİLDİ

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’na gönderdiği yazıda Cenk Gönen ve kulübü ile görüşmelere başlandığını duyurdu.
Şirketten yapılan açıklama şöyle:

“Şirketimiz, Denizlispor Kulübü kalecisi Cenk Gönen’in transferi konusunda kendisi ve kulübü ile görüşmelere başlamıştır.”

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 76)
Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı