NationalTurk

Eskişehir’de kayıp hentbolcuyu arama çalışmaları sürüyor

Eskişehir’de yaklaşık 11 gün önce antrenmana gitmek için evden ayrılan ancak o günden beri bir türlü kendisinden haber alınamayan hentbolcu Öznur Uluişden’i (11) bulabilmek için ormancılar da seferber oldu.

Hentbol oyuncusu Öznur, 4 Eylül günü antrenmana gitmek için evinden ayrıldı. Ancak bir daha geri dönmeyen Öznur Uluişden, bütün arama çalışmalarına rağmen bulunamıyor. Öznur’u bulmak amacıyla başlatılan çalışmalar kapsamında, ormanlık alanda da arama çalışmaları başlatıldı. Kocakır ormanına yakın olması sebebiyle Spor salonu ile Kent Ormanının da içinde olduğu yaklaşık 1200 hektarlık alanda başlatılan arama çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Orman Bölge Müdürü Mahmut Aydın, arama çalışmaları başlamadan önce arama ekiplerinin yanına geldi. Aydın, söz konusu üzücü olay karşısında ormancıların duyarsız kalamadığını ve aileye yardımcı olup kayıp Öznur’ bulmak amacıyla çalışma başlattıklarını söyledi. Ayrıca Öznur’un kayıp ilanları da Bölge Müdürlüğü binasına asıldı. Öznur’un babası Recep Uluişden de Orman Bölge Müdürlüğüne yardımlardan dolayı teşekkür etti.

Hot-Affiliates Reklamları
Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı