FutbolGündemManşetSpor

Galatasaray taraftarı yasak dinlemedi: Yeter Yıldırım Demirören!

Galatasaray taraftarı yasak dinlemedi: Yeter Yıldırım Demirören! Galatasaraylı taraftarlar, İstanbul Valiliği’nin izin vermemesine rağmen TFF’yi protesto yürüyüşü yaptı.

Galatasaray Lisesi önünde toplanan taraftarlar 16.00’dan sonra harekete geçtiler. Binlerce taraftar için önce “valilikten ve emniyetten izin yok” haberi geldi. Buna aldırış etmeyen taraftarlar çevreye zarar vermemek koşuluyla yürüyüşe başladılar. Taksim Meydanı’na doğru hareket eden taraftarlar çeşitli sloganlar atarak tezahüratlar yaptılar.

Yeter Yıldırım Demirören!

İstiklal Caddesi’nde yürüyen Galatasaraylı taraftarlar TFF Başkanı Yıldırım Demirören’in sahibi olduğu “Demirören AVM’nin önüne geldiklerinde ise “Yeter Yıldırım Demirören” tezahüratını daha yüksek sesle yapmaya başladı. Taraftarlar, Futbol Federasyonu’nu istifaya davet etti. Demirören AVM’nin kapıları ve İstiklal caddesine bakan tüm kepenkleri önlem amacıyla kapatıldı.

Federasyonun yanı sıra ezeli rakipleri Fenerbahçe ve Başkan Aziz Yıldırım hakkında da protestostolarda bulunan ve küfürlü sözler sarfeden Galatasaraylı taraftarlara bazı Trabzonsporlu taraftarlar da destek verdi.

Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı