FutbolSpor

Guti gitti gidiyor! / Beşiktaş Haberleri

Son günlerde Beşiktaş’tan ayrılmak istediği yönünde haberler çıkan Guti Hernandes hakkında Serdal Adalı açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş’ın oynadığı son maçlarda mutsuz görüntüsüyle dikkat çeken Guti’nin sezon sonunda siyah beyazlı kulüpten ayrılmasına artık kesin gözle bakılıyor. Gaziantepspor’la oynanan Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final ilk maçında oyundan alınana kadar sahada hiçbir varlık gösteremeyen, yerini Fernandes’e bıraktıktan sonra da Tayfut Havutçu’nun uzattığı eli sıkmayarak büyük tepki toplayan Guti’ye Avrupa’dan teklifler olduğu iddia edildi.

Guti’nin yakın çevresine takımda mutlu olduğunu ancak tesislerden çıktıktan sonra attığı her adımın basın ordusu tarafından takip edilmesinden duyduğu rahatsızlığı dile getirdiği belirtiliyor. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı ise Guti’yi bırakmak istemediklerini ancak zorla da tutmayacaklarını söyledi. Guti’nin bonservisi için 3-4 milyon euroluk teklifler olduğunu ileri süren Serdal Adalı, “Kafasında gitmek varsa kendisini zorla tutamayız. Duyumlarımıza göre de gitme eğilimindeymiş. Beşiktaş’ın menfaati neyi gerektiriyorsa onu uygularız” dedi.

Bağlantılar

6 Yorum

  1. serdar hoca guti siz maç ve takım olmaz beşiktaş da olmaz iderse hakımı helal ederim ona göre guti yi transfre etme gözünü seveyim guti gitmesin nolur .

  2. nolur serdar hoca guti gitmesin 3 4 euro için kendi adamını kim verir ki beşiktaş guti ye ihtiyacı var

  3. nolur serdar hocam guti gitmessin nolur bak Quaresmayla beraner ne kadar iyi gidio nolur serdar hocam guti hernan des gitmesin nolur yoksa bu beşiktaşli taraftar ve ben gutisiz hiç bişeyy yapamaz beşiktas ama sen eyer onu gonderirsen emin olum hocam bu sizin sucunuz olur emin olun hocam onun için gutinin giştmesine izin vermeyin oyksa sizin sucunuz olur heberiniz olsubn koly gelsin

  4. guti gidersen hakimi helal etmem nolur gitme beşiktaşin sana ihtiyaci var nolur kurban gitme hadi guti sana inaniom hitmassin sen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı