MagazinMedyaTürkiye

Her Şeye Rağmen dizisi yayından kaldırıldı

Yayın hayatına çok iddialı bir giriş yapan ancak reytinglerde hüsrana uğrayan Her Şeye Rağmen dizisi ekranlara veda ediyor.

Her Şeye Rağmen dizisi 20 Mayıs 2011 Cuma günü saat 23.00’te yayınlanacak final bölümüyle ekranlara veda edecek. Pazartesi günleri yayınlanmaya başlayan dizi istediği reytingleri alamadıktan sonra Cuma gününe kaydırılmıştı. Ancak Cuma akşamları da beklenen reytinglerin gelmemesi üzerine ATV yönetimi diziyi yayından kaldırma kararı aldı. 1940’lı yıllarda geçen bir hikayenin anlatıldığı dizide Can Nergis, Gülcan Aslan ve Erol Gedik başrollerde oynuyordu.

Bağlantılar

18 Yorum

  1. dizi oldukça güzeldi, diziyi heycanla bekleyenlerdendim. benim beğendiğim diziler demekki reyting almıyor herşeyi reytingle ölçen yayıncıları bende kınıyoroum.

  2. Bir kaç reyting ölçme cihazıyla bu işler yürümez..Son zamanların en kalteli dizisini harcadı ATV yönetimi malesef..45 yaşındayım,hayatım boyunca izlediğim 3-4 diziden biriydi, benim gibi çok seçiçi birini bile kendisine abone eden böyle bir diziye yapılan, tam bir aymazlık..Söylenecek çok fazla şey var ama neyse, kendileri bilir, bundan sonra dizi ATV’de izlenmez?

  3. ben ce harika bir dizi tekrar yayınlamısını istiyorum ve her seyredişimde tekrar tekrar izliyorum ben beğendim lütfen yeni bölümlerini bekliyorum teşekkürler böyle diziler her zamana gelmez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı