NationalTurk

Hilal Cebeci Twitter kampanyası başlattı!

Şarkıcı Hilal Cebeci Twitter hesabıyla hayranlarına ilginç fotoğraflar göndermeye devam ederken şimdi de sansüre hayır kampanyası başlattı. Ünlü komedyen Şahan Gökbakar da Hilal Cebeci ile dalga geçiyor. / Hilal Cebeci Twitter – Magazin Haberleri…

Twitter’daki hayranlarına “panpişlerim” diye seslenen, yatak odası fotoğraflarını yayınlayarak sitedeki hayran sayısını sürekli artıran ilginç şarkıcı Hilal Cebeci konuşulmaya devam ediyor. Türkiye’yi sarsan şike soruşturmasının patladığı günde bile Hilal Cebeci Twitter ‘da en çok konuşulan kişi olurken panpişlerine! gönderdiği fotoğraflarla da ortalığı birbirine katmaya devam ediyor. Twitter’ın en çok takip edilenler Türkiye listesinde birinci sıraya yerleşen Hilal Cebeci, dünya sıralamasında da yerini aldı.

Hilal Cebeci, önceki gün havuzda çekilen fotoğrafıyla göğüs frikiği verirken altına “Farkında olmadan çekmişler. Cumartesi günü” diye yazdı.

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar ise Hilal Cebeci ile dalgasını geçmeye ve güldürmeye devam ediyor. Hilal Cebeci’nin frikikli fotoğrafı üzerine Şahan Gökbakar da bir fotoğraf paylaşarak “Farkında olmadan çekmişler. Pazartesi günü:))” diye yazdı. İşte Şahan Gökbakar’ın müthiş frikiği;

Şimdi de sansüre hayır kampanyası başlattı!

Hilal Cebeci şimdi de 22 Ağustos’ta başlayacak filtre uygulamasına atıfta bulunarak “panpişlerim, 22 Ağustos İnternet Sansürü’nü de protesto ediyoruz, unutmayın! Sansüre Hayır! Panpişe Evet! Ay, 22 agustos’tan sonra boyle mi olucam yani been panpişler yaaa. sansüre hayırr!!!” dedi.

Hilal Cebeci Twitter ‘da konuşulmaya devam ediliyor. İşte bugün yazılanlar;

Hilal Cebeci’nin memeleri çok ilgi gördü diye kızan kadınlara sesleniyorum, siz daha iyisini gösterene kadar en ilgi göreni bu, sorry!

Hafta başından beri Hilal Cebeci TT de! Lütfen birileri daha açsın panpişlerini(!) yoksa bu panpişin tt den düşeceği yok!

gece rüyamda poz poz hilal cebeci gördüm. taciz bu resmen.

Hilal Cebeci vakası bir kez daha et düşkünü doğu toplumu olduğumuzu göstermiştir.

Hilal Cebeci’nin yaptığına değil ama onu yapma özgürlüğüne saygı duymalımıyım diye kendimi sorgulamaktan yoruldum.

Zahid Akman’ı, Omer Dincer’i, Suat Kılıc’ı anlarım da / Hilal Cebeci’nin ne işi var TT’de!

hilal cebeci’nin gerçek hesabı @cebecihilal imiş. olm 2 hesap 4 meme eder, yaşadık lan.

hilal cebeci ne yiyorsa aynısından istiyorum

Hilal Cebeci, Hilal Cebeci fotoğrafları, Hilal Cebeci Twitter, Hilal Cebeci Twitter fotoğrafları, Twitter, Şahan Gökbakar, Şahan Gökbakar Twitter, Şahan Gökbakar Hilal Cebeci, Hilal Cebeci Şahan Gökbakar, Magazin, Magazin Haberleri, Şahan Gökbakar Hilal Cebeci Twitter, Hilal Cebeci Twitter hesabı, Hilal Cebeci Twitter

Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı