FutbolSpor

Hugo Almeida: Beşiktaş başkanı bu haberleri yayıyor!

Hugo Almeida Beşiktaş ile sözleşme imzalayacağı yönünde çıkan haberleri yalanlayarak şok bir açıklama yaptı! “Haberleri Beşiktaş Başkanı yayıyor”

Alman Bild gazetesine açıklamalarda bulunan Hugo Almeida Beşiktaş ile sözleşme imzalamak için İstanbul’a gideceği şeklinde çıkan haberlerin sorulması üzerine “Bunlar tamamen yalan. Şu an Portekiz’de ailemle tatil yapıyorum. Bu hikayeyi sanırım Beşiktaş Başkanı yayıyor” diye konuştu.

Hugo Almeida: Beşiktaş Başkanı’ndan almışlar

Bild gazetesinin “Bunu nereden biliyorsunuz” şeklindeki sorusuna Almeida “Türk gazeteciler beni aradı ve benim ne zaman İstanbul’a gelip imza atacağımı sordular. Bu bilgiyi Beşiktaş başkanından aldıklarını söylediler” şeklinde cevap verdi.

Hugo Almeida Beşiktaş ile hiçbir zaman görüşmediğini iddia ederek “Sadece danışmanımla konuşuyorum. Yeni bir görüşme sonrası geleceğimle ilgili kararımı vereceğim” dedi.

Portekiz’deki tatilinde kafasının rahat olması gerektiğini söyleyen Hugo Almeida Beşiktaş dışında birçok takımın kendisine transfer teklifi yaptığını söyledi.

Bağlantılar

4 Yorum

  1. ulan almeidamısın nesin bunları söyledikten sonra zaten hayrın olmaz beşiktaş kulübü oyuncuya muhtaç degildir oyuncu klube muhtaçtır
    zaten tam tersi ise bi sorun var demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı