DünyaGündemManşetSadece NationalTurk'deSon DakikaTürkiye

İngiltere’deki Yetenek sizsiniz programı ( X Factor UK) gerçek starları Dünya’ya kazandırıyor / Video

Bu güne kadar Leona Lewis, JLS, Adele gibi Dünya starlarını ortaya çıkaran X Factor programı yeni Dünya yıldızları bulmaya devam ederken,Türkiye versiyonu olan Yetenek Sizsiniz programı kafası ile tuğla kıranları ve parende atanları izletmeye devam ediyor.

X Factor UK 10 yıldır İngiltere’nin ITV 1 kanalında yayınlanıyor ve 10 yılda Adele, JLS, Leona Lewis ve Mat Cardle gibi şu anda albümleri Dünya çapında milyonlar satan Grammy ödüllü yıldızları sıfırdan alarak zirveye çıkardı.

X Factor programı o kadar ilgi çekti ki Amrikada da düzenlenmeye başladı. Ünlü İngiliz müzik yapımcısı Simon Covell’ın yarattığı Program formatı Dünyanın bir çok ülkesinde tv ler tarafından satın alınıp yapılmaya başlandı.

İngiltere’deki jürisinde yapımcı Louis Walsh, ve Take That grubunun solisti Gary Barlow gibi konusunda uzman olan insanların olduğu program hem müzik hem magazinel olarak bütün Dünya çapında büyük ilgi görüyor. Bu arada program Türkiye’de de Acun Ilıcalı tarafından satın alınıp yaklaşık 4 senedir çeşitli televizyonlarda yayınlanırken hiç bir yetenek çıkaramamasının yanısıra kafayla tuğla kıranlar, ıslıkla kuş taklidi yapanlar ve köpekle saklanbaç oynayanlar hariç henüz bir yetenek keşfedemediği için Yeteneksizsiniz ! adını almakta bir sakınca görmedi.

Ayrıca Hülya Avşar ve eski futbolcu Sergen’den oluşan uzman! jürisi ilede uzun zaman bir yetenek çıkarabilecek gibi de gözükmüyor.

X Factor UK Tanıtım:

[media id=1808 width=610 height=340]

 

Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı