GündemManşetPolitikaSon Dakika

İYİ Parti’den AKP’ye geçtiler! “Dünya liderine sahibiz”

İYİ Parti Şırnak İl Başkanı Hasan Tatar, il ve ilçe yönetimi ile İYİ Parti Belediye Başkan adayı Hacı Özer’in de yer aldığı 874 kişi istifa ederek AKP’ye geçti.

AKP İl Başkanlığı’nda düzenlenen törende konuşan İl Başkanı İbrahim Halil Erkan, Hasan Tatar’ın daha önce partilerinin üyesi olduğunu belirterek, “Başka parti saflarına geçip, bugün tekrar yuvasına geri dönmüştür” dedi.

“Mevcut enerjisini il, ilçe ve belde teşkilatlarıyla memleketin hayrına vesile olması maksadıyla bizimle harcamaya niyetlenmiştir. Şırnak artık bir devri kapatıp, yeni bir devri açma noktasındadır. Şırnak, gençlerimizin hayalleri ve istikbali için daha kararlı duruş sergileme aşamasındadır. Merkez ve ilçeleri ile kenetlenmiş aşamadadır” ifadelerini kullanan Erkan, bu tablonun güçlerine güç, gururlarına gurur, umutlarına umut kattığını aktardı.

Hasan Tatar da il ve ilçe teşkilatları olarak İYİ Parti’den dün itibarıyla istifa ettiklerini, bugün de AKP’ye katıldıklarını söyledi.
“Memleket sevdalısı olarak daha iyi hizmet yapacağıma inandığım için böyle bir karar aldım” diyen Tatar, şöyle konuştu:

“İYİ Parti’nin benim düşüncelerime göre bir parti olmadığına inandım, onun için de böyle bir karar aldım. Tüm teşkilatım da benim düşünceme göre hareket etti. Cumhurbaşkanımızın cesareti takdire şayan. Bir dünya liderine sahibiz ve her zaman Genel Başkanımızın yanındayız.”

Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı