GündemManşetPolitikaSon DakikaTürkiye

Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyunda kaza: 2 yaralı

Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyunda kaza: 2 yaralı! İzmir Adnan Menderes Havalimanı VIP salonu önünde meydana gelen trafik kazasında 2 CHP’li yaralandı.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun makam aracının hareket etmesinden hemen sonra meydana gelen kazada konvoyun ardından aniden çıkan Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya’nın makam aracı, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun makam aracına çarptı. Kazada iki partili, iki otomobilin arasında kalarak yaralandı. İki araba arasında kalan Y.E. isimli kişi, acılar içinde kıvrandı. Cankuranın geç gelmesi tepki çekerken güvenlik güçleri ile basın mensupları arasında da tartışmalar yaşandı.

Yaralı, belediyeye ait sedyeyle cankurtarana bindirilmek üzereyken 112 Acil Sağlık ekibi de VIP salonunun önüne geldi. Bunun üzerine belediye sağlık görevlileri, yaralının diğer cankurtarana koyulmasını istedi. Bu defa da yaralının diğer sedyeye aktarılması için uğraşıldı. Başkan Çalkaya, sedyeyi belediye araçlarıyla göndereceğini belirterek, yaralının bu şekilde götürülmesini istedi. Bunun üzerine 112 ekibi, yaralı Y.E.’yi cankurtana koyarak hastaneye götürdü. Kazaya karışan aracın kırılan tamponu, aynaları ve diğer parçaları, görevliler tarafından kaldırıldı.

Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı