MagazinSinema

Kuzey ışıkları altında romantik tatil

Finlandiya Lapland turuna çıkan Pelin Akil – Anıl Altan çifti kuzey ışıkları altında romantik bir tatil deneyimi yaşadılar.

Ünlü oyuncu Pelin Akil ile eşi Anıl Altan, karlar ülkesi Finlandiya ‘nın dünyaca meşhur tatil durağı Lapland ‘da tatile çıktılar. Ünlü oyuncular Pelin Akil ve Anıl Altan, Finlandiya turuna çıktı. Kuzey ışıkları, Noel babanın evi, huskyler ve ren geyikleri; Kuzeyin karlarla kaplı rüyalar diyarı Lapland ‘da tatile çıkan çift, hava sıcaklığının eksilerde olduğu bölgede açık havada havuz keyfi yaptı.

Kuzey ışıkları altında romantik tatil
Pelin Akil – Anıl Altan çifti Finlandiya Lapland Turunda

Instagram sayfalarından Lapland ‘daki masalsı tatillerinden kareler paylaşan Pelin Akil ve Anıl Altan, muhteşem görseller sunan Kuzey ışıklarının görkemli dansını yakalamayı başarmışlar. Lapland için “gerçekten kelimelerle anlatılacak bir şey değil” diyen çift, kuzey ışıkları altında unutulmaz anlar yaşadılar. Lapland turları sırasında eksi 11 derece açık havada havuz keyfi yaşayan çift, romantik Finlandiya tatilleriyle herkesi imrendirdi.

Kuzey ışıkları altında romantik tatil
Pelin Akil – Anıl Altan çifti kuzey ışıkları altında

Pelin Akil Lapland için şu ifadeleri kullanıyor

“Burada hayatımın en güzel deneyimini yaşıyorum. Haskiler, ren geyikleri, -11 derece soğuk ama ormanın tam ortasında kabinde sıcacık bir uyku. Ve en en en unutulmazı geldiğimiz ilk gün kuzey ışıkları bize kendini tüm ihtişamıyla gösterdi hem de tüm renkleriyle. En büyük hayalimdi ve gerçek oldu. İlk gördüğümde resmen korktum, çığlık attım, bakamadım. Kamera oyunu zannediyordum, gözle görülür şekilde bu kadarını beklemiyordum, hiç abartmıyorum sihir gibi muazzam bir şölen. Allah herkese görmeyi nasip etsin.”

Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı