GündemManşetTürkiyeVideo

Laz Ziya dendi, alakasız biri çıktı! (Video)

Sarai Sierra'nın katil zanlısı Laz Ziya

ABD’li Sarai Sierra cinayeti kapsamında aranan ‘Laz Ziya’ lakaplı kişi diye görüntüleri yayınlanan kişinin, olayla hiçbir bağlantısı olmayan bir su satıcısı olduğu ortaya çıktı. Emniyette ifade veren şahıs, çıkan haberler sebebiyle hayatının karardığını, dava açacağını olacağını söyledi.

ABD’li turist Sarai Sierra’nın İstanbul’da öldürülmesine ilişkin soruşturma sürerken, polisin aradığı ‘Laz Ziya’ lakaplı kişi diye görüntüleri servis edilen kişinin, olayla hiçbir bağlantısı olmayan bir su satıcı olduğu ortaya çıktı. Temmuz ayında surlarda çıkan yangın sırasında çekilen görüntülere yansıyan Atilla Elifoğlu (62), görüntülerinin televizyonlarda yayınlanmasının ardından hayatının karardığını söyledi. Sierra’nın öldürüldüğü yere çok yakın yerde bir barakada yaşayan Elifoğlu, geçimini su satarak sağladığını söyledi.

Yayınlanan görüntülere değinen Elifoğlu, “Ben sahilde yüzüyordum. Yangın olduğunu arkadaşlarım söyleyince itfaiyecilere yardım için geldim. O zaman benim görüntülerimi, resimlerimi çekip beni millete ‘Laz Ziya’ olarak lanse ettiler. Haberi görünce şaşırdım.

[media id=2036 width=610 height=340]

Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı